Eleonora, Ariadne |Trešdiena 21. Februāris 2018
Sadaļa: Home » PAR MUMS » Portāla lietošanas noteikumi
 • LetaDEAC

Portāla lietošanas noteikumi 


 1. www.elittesport.lv ir sabiedrībai paredzēts dažāda veida informācijas, aktivitāšu un savstarpējās komunikācijas portāls. Portāla www.elittesport.lv lietošanas noteikumi ir saistoši katram portāla www.elittesport.lv lietotājam neatkarīgi no tā, vai viņš ir vai nav šī portāla reģistrēts lietotājs. www.elittesport.lv ir tiesīgs jebkurā laikā pēc saviem ieskatiem veikt izmaiņas noteikumos. Izmaiņas stājas spēkā ar brīdi, kad tās ir publicētas portālā www.elittesport.lv.

 2. Portāla www.elittesport.lv lietošana tiek uzskatīta par katra lietotāja piekrišanu šiem noteikumiem vai to izmaiņām. Katram portāla www.elittesport.lv lietotājam ir regulāri jāpārlasa tā lietošanas noteikumus, lai savlaicīgi būtu lietas kursā par tajos veiktajām izmaiņām.

 3. Lai kļūtu par portāla www.elittesport.lv reģistrēto lietotāju, personai ir jāievēro portālā noteiktā reģistrēšanās kārtība. Ikvienam portāla www.elittesport.lv reģistrētajam lietotājam ir jāņem vērā, ka attiecīgā lietotāja profilā norādītajiem datiem (vārdam, uzvārdam u.c. informācijai) ir jābūt patiesiem. Katram portāla www.elittesport.lv reģistrētajam lietotājam drīkst būt tikai viens lietotāja profils. Vienā profilā nedrīkst būt reģistrētas vairākas personas. Lietotāja profilā ievietotajā fotogrāfijā reģistrētajam lietotājam ir jābūt skaidri redzamam un atpazīstamam. Katrā portāla www.elittesport.lv lietotāja profilā drīkst izvietot tikai paša reģistrētā lietotāja datus.

 4. Portālā www.elittesport.lv ir aizliegta tādu profilu veidošana, kuros portāla www.elittesport.lv lietotājs ievieto datus nevis par sevi, bet gan par citu (arī neesošu) personu vai dzīvnieku u.c. Konstatējot šādu profilu esamību, www.elittesport.lv ir tiesīgs tos un to izveidotāju profilus nekavējoties bez iepriekšējas brīdināšanas izdzēst.

 5. Katram reģistrētajam portāla www.elittesport.lv lietotājam ir pienākums neizpaust citām personām savus portāla piekļuves datus.

 6. Katrs portāla www.elittesport.lv lietotājs ir pilnībā atbildīgs par jebkuru informāciju, kuru tas izvieto portālā vai nosūta citiem portāla lietotājiem.

 7. Portālā www.elittesport.lv ir aizliegts ievietot vai nosūtīt citiem portāla lietotājiem:

  • Informāciju, kuras izvietošanas vai nosūtīšanas rezultātā tiek aizskartas vai pārkāptas trešo personu intelektuālā īpašuma (autortiesības u.c.) tiesības;
  • informāciju, kura aizskar personas godu un cieņu;
  • informāciju, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu;
  • informāciju, kura ir vulgāra, ķengājoša vai citādā veidā aizskaroša;
  • informāciju, kura satur datorvīrusus vai izveidota, lai kaitētu datora vai elektronisko sakaru programmatūras darbībai (drošībai);
  • informāciju, kurai piemīt surogātpasta vai nesaskaņotas reklāmas raksturs;
  • informāciju, kura ir pornogrāfiska vai pārlieku erotiska;
  • visu cita veida informāciju, kas var ietekmēt portāla www.elittesport.lv normālu darbību un drošību.

 8. Visas intelektuālā īpašuma tiesības attiecībā uz portālu www.elittesport.lv pieder tikai un vienīgi www.elittesport.lv. Šo tiesību pārkāpuma gadījumā vainīgā persona tiek saukta pie likumā noteiktās atbildības, kā arī ir pilnībā atbildīga par visiem zaudējumiem, kas šai sakarā ir nodarīti www.elittesport.lv.

 9. Visi portālā elittesport.lv ievietotie lietotāju personas dati tiek aizsargāti atbilstoši LR likumdošanai. Šo datu apstrāde tiek veikta ievērojot LR likumdošanā noteiktos vispārīgos personas datu apstrādes principus.

 10. Katrs reģistrētais portāla www.elittesport.lv lietotājs piekrīt, ka viņa lietotāja profilā norādītie dati ir publiski pieejami visiem pārējiem portāla elittesport.lv reģistrētajiem lietotājiem un, ka šo datu izmantošana nav atkarīga no www.elittesport.lv.

 


Līdzīgi raksti:

Komentēt

Komentēšana pieejama tikai pēc autorizācijas.REKLĀMA