Vitauts, Smuidra, Smuidris |Otrdiena 20. Februāris 2018
Sadaļa: Home » PAR MUMS » Par portālu
  • LetaDEAC

Par portālu 

Portāla nosaukumswww.elittesport.lv simbolizē jāšanas sportu kā skaistu un elitāru sporta veidu, kuram Latvijas nākotnē būs liela nozīme.

Portāla mērķis ir, cieņā un mīlestībā pret zirgiem, popularizēt jāšanas sportu Latvijas iedzīvotāju vidū, veicinot vēlmi būt fiziski aktīviem un dzīvot veselīgu dzīvesveidu. Mēs vēlamies palīdzēt skolas vecuma jaunatnei iepazīt dažādās jāšanas sporta disciplīnas, kā arī sniegt bērniem un viņu vecākiem visu nepieciešamo informāciju par zirgu audzēšanu, kopšanu un piedalīšanos sacensībās. Mēs nopietni strādāsim pie Latvijas starptautiskā prestiža celšanas jāšanas sportā, kā arī piedāvāsim uzņēmējiem virkni interesantu iespēju savu uzņēmumu popularizēšanā Eiropas Savienības iedzīvotāju vidū.

Portāls labprāt atbalstīs jaunas idejas un darboties gribošus cilvēkus, kā arī, balstoties uz dažādiem konkursiem un aptaujām, sporta sezonas noslēgumā apbalvos tos Īpašos cilvēkus un zirgus, par kuriem portāla lietotāji būs snieguši visvairāk balsu.

Mēs īpaši uzsvērsim Labo cilvēku Labos darbus, kas atbildīs portāla izvirzītajiem mērķiem par sporta attīstību un mecenātismu.

Savu izvirzīto mērķu sasniegšanai esam piesaistījuši vairākas sporta apvienības, valsts un privātās organizācijas. Mēs esam parakstījuši sadarbības līgumus ar vairākiem Latvijas uzņēmumiem par atbalsta sniegšanu jāšanas sporta sacensībās.


Līdzīgi raksti:

Komentēt

Komentēšana pieejama tikai pēc autorizācijas.REKLĀMA