Vitauts, Smuidra, Smuidris |Otrdiena 20. Februāris 2018
Sadaļa: Home » Sportisti » Agnese Kukaine (iejāde)
  • LetaDEAC

Agnese Kukaine (iejāde) 

ag_k.jpg

Neliels ieskats biogrāfijā: ar jāšanas sportu sākusi nodarboties 10 gadu vecumā k-zā ” Juglas zieds” (Ikšķilē). Jāšanas sekciju tajā laikā vadīja trenere Ārija Kārkliņa, vālāk – Anita un Valdis Mangaļi.

No 1987. līdz 1992. gadam jājusi LLU jāšanas sporta sekcijā, kur sākusi nodarboties ar iejādi treneru Oļega Burkovska un Edītes Rozītes vadībā. Sportiste ir izpildījusi Sporta meistarkandidāta normatīvus, piedalījusies jauniešu (līdz 21. g) sacensībās PSRS ar zirgu Lektors.

Pēc LLU, strādājot Saulaines ST, nedaudz piedalījusies ari konkūra sacensībās. Toreiz galvenais zirgs – Harpūna (pirmais privātīpašums) maršrutos līdz 130 cm.

Privāti sākusi strādāt no 1994. gada. Galvenie zirgi, ar kuriem startēts Mazās balvas līmenī un augstāk: Doktors, Bendijs, Hotelis, Balets, Lamanšs.

Šobrīd: JSK “Temperaments” prezidente, jāšanas trenere. Kopā ar vīru Andi, z/s “Upesleju” īpašnieki. Pašiem pieder 11 zirgi (3 zirgi jāšanas apmacībām, 4 jaunzirgi un 4 sporta zirgi). 2009. gada sacensību partneri - Luga, Lambordžini II, Londay Light un Double Power.


Līdzīgi raksti:

Komentēt

Komentēšana pieejama tikai pēc autorizācijas.REKLĀMA