Vitauts, Smuidra, Smuidris |Otrdiena 20. Februāris 2018
Sadaļa: Home » GADA ZIRGS » Džipa (marts)
  • LetaDEAC

Džipa (marts) 

Pēc portāla apmeklētāju balsojuma, par Marta Poniju ir kļuvusi Džipa! Jātniece Monta Pareiza saņem no Elittesport.lv īpašu fotosesiju viņas izvēlētajā laikā.

Stāsta Monta Pareiza (11 gadi):

m2.jpg 

“Kopumā es jāju jau 6 gadus. Šobrīd trenējos Saldus jāšanas sporta klubā (Saldus JSK) pie treneres Mārītes Pintes.

Mani treniņi notiek regulāri, ne mazā kā divas reizes nedēļā. Mēs gan lecam, gan mācāmies zirga vai ponija vadību. Uz treniņiem es dodos uzreiz pēc skolas, bet pēc tam mājās mācos. Mācībās man iet diezgan labi, jāšana skolai noteikti netraucē. Klasesbiedri par manu nodarbošanos ”īpaši nefano”, bet draugi, vecāki un paziņas mani ļoti atbalsta.


Vasarā mēs trenējamies biežāk, regulāri ejam izjādēs apvidū (uz ezeru) un izbaudām vasaras priekus.

m1.jpg
Džipa bija mans pirmais ponijs, ar kuru sāku jāt. Toreiz man bija tikai 4 gadi.  Ar šo lielisko poniju jāju līdz pat šajai dienai. Mūsu vislabākais rezultāts ir otrā vieta LJF Ziemas čempionāta kopvērtējumā poniju jāšanā.

Džipa ir stūrgalvīga un spītīga, kā jau lielākā daļa poniju, bet man ļoti, ļoti mīļa! Viņai garšo āboli, burkāni, maize, cukurgraudiņi un zirgu kārumiņi.

Mans mērķis ir jāšanas sportā sasniegt pēc iespējas labākus rezultātus, un, lai man būtu iespēja sasniegt savus personīgos rekordus. Es vēlos, lai mana trenere ar mani lepotos! Tādēļ es ļoti cenšos un jāju ar visiem ponijiem, ar kuriem trenere liek.”

m3.jpg


Līdzīgi raksti:

Komentēt

Komentēšana pieejama tikai pēc autorizācijas.REKLĀMA