Vitauts, Smuidra, Smuidris |Otrdiena 20. Februāris 2018
Sadaļa: Home » GADA ZIRGS » Kredo (maijs)
  • LetaDEAC

Kredo (maijs) 

11_10_2009__Kriki__1.jpg

Stāsta Katrīna Eisaka:

“Pirmo reizi Kredo ieraudzīju savā vecajā stallī. Toreiz Kredo bija privātais zirgs. Viņa iepriekšējie saimnieki bija kāds mazs zēns un viņa mamma, kuri Kredo ļoti mīlēja un lutināja, taču pēc kāda laika saimniekiem nācās zirgu pārdot.

kredo3.jpg
Kādu dienu kopā ar vecākiem biju ciemos pie savas treneres Mārītes Pintes. Trenere jautāja: '' Tev vienmēr ir paticis Kredo, vai ne?'' Es atbildēju: '' Jā!''. Mārīte turpināja: '' Tad tu varēsi ņemt viņu treniņos katru dienu.''
Pēc kāda laika, kad man bija vārda diena, no rīta pamodos un klāju gultu. Zem spilvena atradu kartiņu, uz kuras bija rakstīts – Kredo ir tavs zirgs. Es biju neizsakāmi priecīga, taču tikai tad sākās īstās grūtības!

Vairāk nekā pusgadu mēs ļoti cītīgi strādājām. Pienāca laiks pirmajām sacensībām. Mums īpaši labi neveicās, jo abi bijām “zaļi kā gurķi”, un Kredo mani pārbaudīja.

11_10_2009__Kriki__5.jpg
Visu vasaru trenējāmies un vēlreiz trenējāmies!
Bija pienākušas sezonas beigas un pēdējā iespēja sezonas laikā braukt uz sacensībām. Mēs lecām 50cm un 80cm augstus maršrutus. Gan 50cm, gan 80cm izgājām godam.


 kredo2.JPG       DSC07302.jpg

Nākošajā gadā startējām daudzās treniņsacensībās un sezonas beigās piedalījāmies Pierīgas novada Jauniešu atklātajās meistarsacīkstēs z/s “Kriķi”, kur lecām 100cm un mūsu pirmo 110cm.


Kopš mūsu pirmajiem kopīgajiem treniņiem un sacensībām ir pagājis jau pietiekami ilgs laiks. Tagad man šķiet, ka man nevarētu būt labāks draugs un sabiedrotais ikdienā un sacensībās kā Kredo.”

Picture23 161.jpg

__________________________________

Katrīna Eisaka saņem no ELITTESPORT.LV dāvanā fotosesiju sportistes izvēlētajā laikā.

Foto: no K.Eisakas personīgā arhīva, Elittesport.lv


Līdzīgi raksti:

Komentēt

Komentēšana pieejama tikai pēc autorizācijas.REKLĀMA