Vitauts, Smuidra, Smuidris |Otrdiena 20. Februāris 2018
Sadaļa: Home » GADA ZIRGS » Ravels (jūnijs)
  • LetaDEAC

Ravels (jūnijs) 

ravels2.JPG

 

Stāstu par Ravelu sagatavoja Sabīne:

“Ravels ir dzimis Zirgaudzētavā „Agrofirma Tērvete”, viņa tēvs ir slavenais konkūra, dāņu izcelsmes ērzelis Radiants un māte Volšebņica, kuras izcelšanās ir no slavenā Kaļiņingradas audzētavas Hanoveras šķirnes ērzeļa Vaļerik.  Jau vairākus gadus zirgs tiek trenēts Z/s „Lielceri” Jaunmārupē.

ravels.JPG

Ravels startē Eiropas līmeņa starptautiskajās sacensībās. Viens no nozīmīgākajiem notikumiem Ravela sportiskajā karjerā ir piedalīšanās Eiropas čempionātā, kurš norisinājās 2009. gadā, Anglijā, Vindzorā, karalienes Elizabetes II vasaras rezidencē. Tas mūsu ģimenei bija ļoti īpašs notikums, jo zinājām, cik liels darbs tajā visā ir ieguldīts. Redzēt Eiropas un pasaules TOP jātniekus, startēt ar viņiem vienā konkurencē, kas var būt vēl labāks zirga un jātnieka izaugsmei.

Jāsaka, ka Ravels ir apveltīts ar īpašām spējām – viņš jūt, kad ir atbildīgs starts, līdz ar to koncentrējas līdz pēdējam sīkumam. ravels4.JPG Jāpiemin arī svarīgs fakts, ka Ravela sacensību kontā ir kvalificēšanās Vasaras Olimpiskajām spēlēm Pekinā, 2008.gadā. Diemžēl mazliet pietrūka veiksmes, jo Centrāleiropas zonā bija jāierindojas labākajā sešiniekā. Tomēr sapratām, ka labi vien ir, jo dalībai Olimpiādē būtu nepieciešami ļoti lieli finansiālie līdzekļi un atbalsts no LOK. Tomēr gandarījums ir liels, jo mēs, visa ģimene, atbalstām mammu un Ravelu, un neskatoties ne uz ko, vienmēr būsim līdzās un palīdzēsim.

ravels3.JPG

Ravels, manuprāt, ir „mūžam jaunais un enerģijas pārpilnais” zirga tips, jo neskatoties uz treniņu un sacensību noslogojumu sezonā, viņš vienmēr atradīs momentu, kad „uzmest dibenu” un papriecāties par ikdienas sīkumiem. Noteikti par “svētāko lietu” Ravels atzīst gulēšanu aplokā un sarkanās bietes!

Jūtos lepna, ka Ravela mājas ir ”Lielceri” un Latvija! Pēc manām domām, katram profesionālam jātniekam savā karjerā ir jāsastop tas īstais un vienīgais dvēseles radinieks, ar kuru varētu sportā cīnīties un iet līdz galam.

            Novēlam Ravelam stipru veselību!

Ravels saka lielu paldies visiem balsotājiem un līdzjutējiem.”

ravels5.JPG


Līdzīgi raksti:

Komentēt

Komentēšana pieejama tikai pēc autorizācijas.REKLĀMA