Vitauts, Smuidra, Smuidris |Otrdiena 20. Februāris 2018
Sadaļa: Home » GADA ZIRGS » Delli (jūlijs)
  • LetaDEAC

Delli (jūlijs) 

Stāsta Delli saimniece Marija Dubrovska:

Deli____1.jpg

“Delli parādījās pie mums, Kleistos, kad es trenējos pie Sergeja Šakurova. Toreiz es neskatījos uz viņu kā uz savu pirmo zirgu. Pie tam, no pirmā skatiena viņa man ne īpaši patika, taču izrādās, ka pirmā reakcija bija nepareiza.

Pagāja kāds laiciņš un  Sergejs piedāvāja man jāt ar Delli un pat palēkāt pāri mazajiem šķērslīšiem.  Tājā laikā, pēc Sergeja vārdiem, man jau bija jāmeklē savs zirgs.

Tuvojās mana dzimšanas diena. Reiz, kad trenējoties ar Delli, Sergejs uzprasīja, kā man viņa patīk. Mana atbilde bija, ka es jau esmu pieradusi pie ķēves un jūtu, ka Delli man ir iepatikusies. 

Tieši  1. oktobrī es aizbraucu parakstīt uz Delli dokumetus. Toreiz es vēl nezināju, ka būšu tik laimīga.


delli - Copy.jpg

Mums gāja grūti, jo Delli nav parasta ķēve, pie viņas vajag savu piegājienu. Mūsu pirmie treniņmači nelika ilgi gaidīt un tajā rudenī mēs izlecām mūsu pirmo metru. Godīgi sakot, bija grūti, bet tas bija tā vērts.

Šogad man un Delli bija nozīmīgākais notikums mūsu dzīvē - mēs aizbraucām uz Igauniju uz mūsu pirmajām Starptautiskajām sacensībām. Nevaru teikt, ka tas bija viegli, jo sacensības iekrita tieši eksāmenu laikā un bija jākoncentrējas gan uz sacensībām, gan uz eksāmeniem. Bet man liekas, ka mēs ar Delli kopā izdarījām visu pareizi un ļoti labi, neskatoties uz mūsu kļūdām.

delli2.jpg

Šogad mums ir ieplānoti vēl daži starti ārzemēs, un es ceru, ka mēs to panāksim. 

Delli ir mūsu ģimenes zirgs, jo tieši, pateicoties viņai, mana mamma, tētis un māsa iemācījās sēdēt seglos, un tagad mamma jau viena pati var pasoļot ar viņu mugurā, bet es esmu pārliecināta, ka viņiem viss būs kartībā, jo Delli visu saprot, to var redzēt viņās acīs.

Neskatoties uz neveiksmēm, mamma saka, ka viss būs labi, un es ticu viņai, un ceru ka mūsu sapņi piepildīsies. Es ticu Delli un redzu, ka viņa to saprot un mums ir mērķis. Ir daudz vēl jāsasniedz, tāpēc es un Delli vienmēr iesim uz priekšu!!!

Deli____4.jpg

Liels PALDIES manai ģimenei, kura mani vienmēr un visur atbasta, bez maniem radiniekiem es nebūtu tik laimīga, kāda esmu tagad!”

Foto: no sportistes personīgā arhīva


Līdzīgi raksti:

Komentēt

Komentēšana pieejama tikai pēc autorizācijas.REKLĀMA