Alma, Annemarija |Svētdiena 25. Februāris 2018
Sadaļa: Home » LATVIJĀ » Baltijas Kauss 2010
  • LetaDEAC

Baltijas Kauss 2010 

No 6.-8.augustam Jauno Jātnieku Skola (JJS) Inčukalnā pulcēs zirgu mīļotājus un sportistus no visām Baltijas valstīm, kā arī Skandināvijas un Krievijas, uz jau trešajām Vislatvijas Zirgu Dienām. Šogad pasākums iegūst krietni plašāku vērienu, jo pirmo reizi Inčukalnā III Vislatvijas Zirgu Dienu ietvaros notiks prestižās starptautiskās sacensības jāšanas sportā – Baltijas Kauss 2010 (Baltic Riders Tour 2010).

 

Pirmo reizi Baltijas Kausa izcīņa tika organizēta 2008.gadā, kā īpašas šķēršļu pārvarēšanas sacensības Baltijas valstu jātniekiem, ar mērķi radīt jauku tradīciju, veicinot šī majestātiskā sporta veida atpazīstamību un radot tam ar citiem sporta veidiem konkurētspējīgu popularitāti. Kopīgo projektu atbalsta katra no Baltijas valstu jāšanas sporta federācijām, panākot grandiozo un unikālo sacensību iekļaušanu starptautisko sacensību kalendārā. Sacensību organizatoru mērķis ir kopīgiem spēkiem spodrināt Baltijas jātnieku tēlu ārvalstīs.

Katrā no Baltijas valstīm notiek viens posms. Jātnieki sacenšas par uzvaru ne tikai katra posma galvenajā Grand Prix maršrutā, bet arī prestižajā Baltijas Kausa kopvērtējumā. Par pirmā Baltijas kausa kopvērtējuma uzvarētāju kļuva Latvijas izlases sportists Ģirts Bricis.

grand_prix.jpg

Ģirts Bricis ar zirgu Chandra H

2010.gada Baltijas Kausa pirmais posms notika Igaunijā no 28.-30.maijam. Par šī posma uzvarētāju atkal kļuva Ģirts Bricis. Otrais posms paredzēts Latvijā, Inčukalnā (6.-8.augusts). Pēdējais jeb trešais posms notiks Lietuvā no 27.-29.augustam.

2008.gada Grand Prix rezultāti:

http://www.leflatvia.lv/web/?id=409256

 

IIIVZD_plakats - Copy.jpg

III Vislatvijas Zirgu Dienas

Aicinām apmeklēt III Vislatvijas Zirgu Dienas un Baltijas Kausu jāšanas sportā, izbaudot nedēļas nogali sportiskā azartā, kopā ar pasaulē skaistāko dzīvnieku – zirgu!

 

Kā allaž, pasākuma organizētāji ļoti domā par to, lai Vislatvijas Zirgu Dienas kļūtu par svētkiem ne tikai sportistiem, bet arī skatītājiem!

Arī šogad neizpaliks sacensības iejādē, bērniem uz ponijiem, augstlēkšana, maršruti amatieriem, stafete maskās, un, protams, arī profesionālais konkūrs jeb šķēršļu pārvarēšana.

Tā kā sacensības notiks katru dienu no agra rīta līdz vēlam vakaram (no pl.8:00 līdz 21:00), jo programma ir ļoti plaša un daudzveidīga,  apmeklētāji tiek mīļi gaidīti jebkurā laikā!

Vairāk informācijas par pasākumu un sacensību nolikumu meklējiet pasākuma oficiālajā mājas lapā: www.latvianhorses.lv

Ieeja biļetes:
5 Ls – vienas dienas biļete
10 Ls – trīs dienu biļete
Bērniem no 0-14 g.v. un pensionāriem ieeja bez maksas.
Biļetes var iegādāties arī  ''Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās un internetā www.bilesuserviss.lv


 


Līdzīgi raksti:

Komentēt

Komentēšana pieejama tikai pēc autorizācijas.REKLĀMA