Krišs, Ksenija, Eglons |Trešdiena 24. Janvāris 2018
Sadaļa: Home » LATVIJĀ » Elittesport.lv Īpašais viesis – Ruanda
  • LetaDEAC

Elittesport.lv Īpašais viesis – Ruanda 

“Ruanda ir lielais ponijs. Viņa pieder manai trenerei – Mārītei Pintei. Piedzima un vēl joprojām dzīvo Saldus JSK staļļos kopā ar vēl 8 ponijiem.

ruanda2.JPG
Ar Ruandu trenējos 2 sezonas, bet startēju mačos tikai šogad – pilno, nopietno sezonu. Pagājušajā sezonā piedalījāmies divās konkūra sacensībās, jo gada sākumā Ruanda kļuva par māmiņu pusiītim – Tokio. Nu jau Tokio ir gads un 3 mēneši. 

ruanda3.jpg

Šogad esam veiksmīgi nostartējušas poniju klasē ziemas sezonu un ierindojušās 3 posmu kopvērtējumā – 4.vietā, kā arī veiksmīgi esam iesākušas vasaras sezonu.

Vasaras sezonas LJF kausā divos posmos esam saņēmušas divas 4.vietas, kā arī LR Nacionālajā Čempionātā ponijiem maršutā nr.4 līidz 100cm, ieguvām godalgoto 2.vietu .

Esam ļoti priecīgas un apmierinātas ar patreizējamajiem rezultātiem. Arī tad, kad nākas zaudēt vai palikt aiz 5 labāko jātnieku strīpas, protams, ir bēdīgs prāts, taču es uzreiz sāku domāt un jau iekšēji labot savas kļūdas, lai nākamajos mačos uzrādītu labāku rezultātu. Kā mana mamma un draugi saka – Jāmāk arī zaudēt. :)

ruanda4.jpg


Strādāt ar Ruandu ir viegli tad, kad viņai ir labs garastāvoklis. Lecamajos treniņos strādājam ļoti cītīgi, jo mums ir mērķis. Darbības ceļš pa kuru ejam – lēnam ejam tuvāk lielākiem panākumiem. Mācamies un dusmojamies abas kopā. Cenšamies iemācīties un apgūt to, ko vēl nemākam un kas mums nesanāk. 

Visas mūsu darbības pamatā ir uzticība, kas mūs vieno, un spēks, kurš mums vajadzīgs šodien un rīt. Prieki un bēdas, dusmas un sāpes, bez kuriem dienas nebūtu dienas. Kā jau teicu – mums ir labi panākumi, bet daudzas durvis mums vēl ir ciet, taču mēs augsim un atīstīsimies.


Man ir ļoti svarīgi manas treneres padomi, kritika un slavējumi, jo bez tiem mēs nebūtu tikušas tik tālu, cik esam.

ruanda5.jpg

Ruanda ir grūti izprotama ķēvīte. Ir jāmāk ar viņu kontektēties. Viņa ir ļoti liela kārummīle… Visvairāk viņai garšo  zirgu kārumiņi.

Ruanda ātri māk atrast sev aplokā tā teikt “draudzeni” vai “draugu” ar kuru pavadīt laiku. Ruanda arī nav vienmēr tā “labā” meitenīte… Ir treniņi, kad viņai gribas papriecāties un uzmest dupsi uz augšu vai pamētāt āzīšus. Citreiz viņa aplokā no manis “bēg”, kad saprot, ka man nekas garšīgs nav līdzi.

ruanda6.jpg
Ļoti daudziem, ne tikai Saldus JSK jātniekiem, bet arī citiem patīk Ruandas īpatnējā spalvas krāsa.
Visvairāk man patīk izjādes ar Ruandu. Peldēt ar viņu ir ļoti intresanti un ļoti viegli.

Ruandai ļoti patīk ūdens un tāpēc viņa pati ar lielāko prieku iet ezerā, kas atrodas netālu no mūsu staļļiem. Vasarā tā ir mūsu mīļākā atpūtas vieta. Tā kā Ruanda ir diezgan droša un nebaidās, ar viņu viegli ir iet visur pa priekšu. Retas reizes viņai tiešām ir bail, protams, viņa māk arī tā teikt pietēlot, kā jau visi. :)
Paldies Saldus JSK kolektīvam par atbalstu un visiem pārējiem mūsu draugiem kas atbalstīja mūs un balsoja par mums. =] Sakam paldies elitessprot.lv kas piešķīra mums šādu iespēju.
Sakam Jums visiem lielu PALDIES… “


Līdzīgi raksti:

Komentēt

Komentēšana pieejama tikai pēc autorizācijas.REKLĀMA