Eleonora, Ariadne |Trešdiena 21. Februāris 2018
Sadaļa: Home » PASAULĒ » Dramatiska cīņa Igaunijas Nacionālajā čempionātā konkūrā
  • LetaDEAC

Dramatiska cīņa Igaunijas Nacionālajā čempionātā konkūrā 

Čepionāts notika Ruilas jāšanas sporta centrā. Jātnieki sacentās maršrutos ar šķeŗšļu augstumu līdz 140 cm, divas dienas. Pirmajā dienā ātruma maršruts, otrajā – maršruts divos hitos. Jaunajiem jātniekiem šķēršļu augstums – 130 cm.

Igauņu līdzjutēji paredzēja, ka par čempionu kļūs Andrus Kallaste, Andres Udeküll vai Gunnar Klettenberg.

Pirmajā dienā maršrutu bez soda punktiem veica tikai trīs jātnieki – Kallaste ar zirgu Opaal, Udeküll ar zirgu Ex Calibur un Sõnajalg ar zirgu Trooja.

Otrajā dienā pēc pirmā hita līdere bija Sõnajalg ar zirgu Trooja (bez soda punktiem). Andres Treve ar zirgu Ra arī bez soda punktiem, taču jātnieks saņēma 4 s.p. no pirmās dienas. Udekuul maršrutu veica tīri līdz pēdējam šķērslim, kuru zirgs atteicās lekt (līdz ar to, jātniekam 4 s.p. par atteikšanos un 4 par laika normas pārsniegšanu). Kallastem uz pirmā šķēršļa pārplīsa kāpslis, taču jātnieks turpināja maršrutu bez kāpšļiem. Jātniekam 4 s.p. maršrutā un viens par laika normas pārsniegšanu.

Otrajā hitā jātniecei Sõnajalg gāzts pēdējais šķērslis un 4 s.p. Pārlekšanas maršrutā piedalījās Treve un Sõnajalg, bet par nacionālo čempionu kļuva Andres Treve ar zirgu Ra.

igg2.JPG

Čempionātā nepiedalījās Rein Pill, Tiit Kivisild un Hanno Ellerman, jo sportisti atradās ārzemēs. Arī Urmas Raag nestartēja, jo svinēja savu 45 gadu jubileju.

Labākā jauno jātnieku konkurencē – Kätlin Sehver ar Lord Leu.

igg.JPG

Info: Hilar Talts

Foto: Grete Klettenberg


Līdzīgi raksti:

Komentēt

Komentēšana pieejama tikai pēc autorizācijas.REKLĀMA