Austris |Pirmdiena 22. Janvāris 2018
Sadaļa: Home » LATVIJĀ » FEI par izcilu atzīst LJF sniegumu CSI2W Riga
  • LetaDEAC

FEI par izcilu atzīst LJF sniegumu CSI2W Riga 

fei.gif

Latvijas jātnieku federācija LJF informēja, ka ir saņemts Starptautiskās jātnieku federācijas FEI atzinums par šā gada jūlijā Rīgā organizētajām Pasaules kausa posma sacensībām – CSI2W-Rīga. Atzinums tika rakstīts, klātesot starptautiskajiem tiesnešiem un starptautiskajam noverotājtiesnesim. 

CSI2W-Rīga sacensības organizēja Latvijas jātnieku fedrācija (LJF). FEI ir atzinusi organizatoru darbu kā izcilu. Starptautiskā jātnieku federācija piešķir LJF tiesības organizēt vēl augstāka līmeņa (vairāk zvaigžņu) sacensības.

Atgādinām, ka pasākumu apmeklēja Latvijas Valsts prezidents Valdis Zatlers, Izglītības ministre Tatjana Koķe, Zemkopības ministrs Janis Dūklavs u.c. Sacensībām šogad pirmo gadu ir arī sava oficiālā mājas lapa latviešu un angļu valodās.

prezidents_csi2 - Copy.jpg

LJF prezidents Agris Blaus: “Esmu ļoti gandarīts, ka mums izdevies Starptautiskajai jātnieku federācijai radīt ļoti labu iespaidu. Latvijai tas ir liels gods saņemt atļauju vēl augstāka līmeņa starptautisko sacensību organizēšanai. Vēlos vēlreiz pateikties savai komandai, kā arī CSI2W Rīga dalībniekiem.”

agris_ljf.jpg


Līdzīgi raksti:

Komentēt

Komentēšana pieejama tikai pēc autorizācijas.REKLĀMA