Vitauts, Smuidra, Smuidris |Otrdiena 20. Februāris 2018
Sadaļa: Home » SPECIĀLIE JAUNUMI » Skaisti nagi jātniecēm
  • LetaDEAC

Skaisti nagi jātniecēm 

nagi.jpg

Jātnieces ir pārbaudījušas Bio Sculpture Gel metodes izturību ikdienā un sacensībās. Tā ir īpaši elastīgu un izturīgu nagu pieaudzēšana bez kaitējuma dabīgajiem nagiem (Bio).

Stāsta meistare Jekaterina Poleško:

 

Ar ko tad īsti atšķiras šī metode no jau labi pazīstamās nagu pieaudzēšanas un pārklāšanas ar gēlu vai akrilu?
Var teikt, ka uz doto brīdi, šī ir visveselīgākā alternatīva jau labi pazīstamajām nagu pieaudzēšanas, pārklāšanas ar gēlu vai akrilu procedūrām.

Pēc Bio Sculpture Gel pārklājuma noņemšanas klientam ir gari un veselīgi savi dabīgie nagi, turpretī, noņemot parasto gēlu vai akrilu, dabīgie nagi visbiežāk ir stipri bojāti un pilnīgi atjaunojas apmēram pēc 3-4 mēnešiem.

nagi2.jpg

Kas vēl ir īpašs Bio Sculpture Gel metodei?

Atšķirībā no akrila un gēla, Bio Sculpture Gel ne tikai nebojā dabīgos nagus, bet pat stiprina tos – Bio Sculpture Gel veicina veselīgu dabīgo nagu augšanu, turklāt vēl piedodot tiem spīdumu un padarot tos izturīgākus. Tajā pašā laikā nagi ir elastīgi, ko nevarētu teikt par gela un akrila nagiem.

nagi4.jpg

Cik ilgā laikā notiek procedūra?
Pārklāšana ilgst apmēram stundu, pusotru. Pieaudzēšana no 1,5 h līdz 2,5 stundām.

nagi5.jpg

Kādi komponenti ietilpst Bio Sculpture Gel sastāvā?
Gela pamatsastāvdaļa ir Dienvidafrikas Tīka koka sveķi. Tieši šie sveķi dod iespēju izveidot uz dabīgā naga izturīgu, bet elastīgu pārklājumu.

58 % gēla ir dabīgs proteīns, kas mijiedarbojoties ar dabīgā nagā esošo proteīnu, izveido drošu sasaisti.

Bio Sculpture Gel nesatur meti-meto-akrilātus, etil-meto-akrilātus, akrila skābju un plasticīdu.


Kādā veidā Bio Sculpture Gel tiek uzklāts, un kā tas fiksējas uz dabīgā naga?
Gēls tiek uzklāts uz iepriekš sagatavotiem nagiem (tiek veikts manikīrs). Gēls fiksējas uz dabīgā naga zem UV stariem bez praimeriem, bonderiem un citiem fiksējošiem līdzekļiem. Gēls ir ļoti pašizlīdzinošs, kas nozīmē ātru un vieglu tā uzklāšanu. Nav nepieciešama pārmērīga nagu apvīlēšana gan pirms, gan procedūras laikā.

nagi6.jpg

Pēc biogēla noņemšanas, cik ļoti ir bojāti dabīgie nagi?
Pat, ja Jūs izlemsiet noņemt biogēlu, Jūs varat neuztraukties par savu nagu izskatu. Bio Sculpture Gel ir vienīgais pasaulē gēls, kas tiek noņemts 15 minūšu laikā ar atmiekšķēšanas metodi, bez vilēšanas. Tā ir ļoti saudzīga metode – dabīgie nagi netiek bojāti.


Kā Jūs ieteiktu kopt nagus, kas pārklāti ar Bio Sculpture Gel?
Pārklāti ar biogēlu nagi neprasa nekādu īpašu kopšanu. Vienīgais, ko Jūs mājas apstākļos varat darīt, ja vēlaties, ir pārklāt vienreiz nedēļā nagus ar caurspīdīgu, acetonu nesaturošu laku spīduma uzturēšanai vai lakot ar krāsainu, acetonu nesaturošu laku pēc Jūsu izvēles.

nagi3.jpg
Cik bieži ir jāiet uz biogēla nagu atjaunošanu?
Aptuveni ik pēc trim nedēļām, taču, ja Jūs netiekat uz profilaksi vai esat nolēmusi tikt vaļā no biogēla mājas apstākļos, Jūs varat sazināties ar meistaru, kurš veicis procedūru, un uzzināt, kā labāk rīkoties.

Kādas ir procedūras cenas?
Cenas: 15 ls par caurspīdīgu pārklājumu, franču pārklājums – 18 ls, sarežģītāks dizains un pieaudzēšana līdz 20 ls.

Kā Jūs atrast?
Esmu meistare ar ļoti lielu pieredzi darbā ar BSG - Jekaterina Poleško.

Kontakti : t.26338719; Pieņemu privāti, Rīgā; Tērbatas ielā.

fhm.jpg

Stāsta jātniece Ilga Bērziņa:
“No savas pieredzes varu teikt, ka ar Bio Sculpture Gel pārklāti nagi ir ļoti praktiski, jo, pat darbojoties visu dienu ar zirgiem, rokas izskatās sakoptas.

Šis gels ir ļoti elastīgs, tādēļ īpaši piemērots jātnieces ikdienai, jo salīdzinājumā ar parasto gelu vai akrilu, tas tik viegli nelūzt nost, kā gadās, piemēram, kaut vai pievelkot vēderjostu.

Nagi izskatās ļoti dabiski (jo Bio gels tāds arī ir) un, pats galvenais, atliek tikai nomazgāt rokas, lai tās atkal izskatītos tā, it kā tiko būtu veikts manikīrs.

Arī savi nagi zem šī gela ataug veseli un stipri. Iesaku to visām jātniecēm!”


Līdzīgi raksti:

Komentēt

Komentēšana pieejama tikai pēc autorizācijas.REKLĀMA