Austris |Pirmdiena 22. Janvāris 2018
Sadaļa: Home » LATVIJĀ » Tuvojoties Ziemassvētkiem, izdarīsim kādu labu darbu
  • LetaDEAC

Tuvojoties Ziemassvētkiem, izdarīsim kādu labu darbu 

Elittesport.lv labprāt savu iespēju robežās atbalsta pamatotus lūgumus pēc atbalsta vai palīdzības. Šoreiz tas ir informatīvais atbalsts rīdziniecei Kristīnei, kura ļoti, ļoti vēlas zirgu.

Vēstule no Elīnas:

“Rīdziniece Kristīne Gusta Labiedarbi.lv 8 projektu konkursā cīnās par iespēju tikt pie sava komandas biedra – zirga.

Kristīne Gusta ir talantīga, jauna meitene, kas vēlas atsākt piedalīties jāšanas sacensībās, taču tam ir nepieciešams otrs komandas biedrs – zirgs.

Savas jāšanas sporta gaitas Kristīne uzsāka lietišķo sporta veidu skolā “Kleisti”, bet tagad trennējas JSS “Telfas”, kur arī satika savu pirmo komadas biedru – ķēvi vārdā Astoriju. Taču tā kā zirgam bija jau 13 gadi, sporta skola to pārdeva. Iepriekš Kristīnei ir bijuši labi panākumi – vairākas pirmās vietas vietējās nozīmes sacensībās, arī pirmajā pieciniekā viņa bija nereti.

Projekta pieteikumā Kristīne rakstīja: „Ir pagājis gads kopš šī brīža, un laiks ir sadziedējis rētas – dzīve iet uz priekšu. Ir laiks meklēt jaunu komandas biedru, bet ir viens bet. Tā nu sanāk – lai varētu nopietni startēt un cerēt uz labām vietām, zirgam ir jābūt tavam, jo kas tad tas par sportu, ja ik pēc pus gada ir jāmaina biedrs. Ar zirgu no jauna sastrādāties ir grūti – nepieciešams vismaz gads.”

Projekta „Jaunās jātnieces Kristīnes Gustas komandas biedra atrašana” īstenošanai ir nepieciešams 2000 latu liels finansējums. Palīdzēt to iegūt var ikviens Rīgas vai kaimiņu novada iedzīvotājs, vai zirgu mīlis, bezmaksas balsojot portālos Labiedarbi.lv (http://goo.gl/umUVo) un draugiem.lv (http://goo.gl/RHH9d).

Pašlaik projekts ar 339 balsu lielu atbalstu atrodas 13. vietā. Balsot par šo projektu iespējams līdz 30. decembrim (ieskaitot). Balsošana abos portālos ir sinhronizēta – neatkarīgi no tā, kurā portālā apmeklētājs nobalso par projektu, saņemto balsu skaits automātiski skaitās kopā un ir identisks abos portālos.

Decembra projektu konkursa kopējais finansējuma fonds ir 8982 lati. Tas, cik daudz projektu iegūs finansiālu atbalstu, ir atkarīgs no tā, cik liels finansējums nepieciešams, lai realizētu projektus ar augstāko balsu skaitu.

Labiedarbi.lv ir SMScredit.lv un Draugiem.lv sadarbības rezultāts – labdarības projekts ar mērķi finansiāli un mantiski atbalstīt Latvijas iedzīvotāju personīgās attīstības un profesionālās izaugsmes iespējas.

Labiedarbi.lv ir interaktīvs ikmēneša projektu konkurss, kurā piedalīties vai līdzdarboties var ikviens interneta lietotājs. Tā ideja ir nodrošināt iespēju talantīgiem, apdāvinātiem, ideju bagātiem, apņēmīgiem un uz izaugsmi orientētiem Latvijas iedzīvotājiem viegli un ātri saņemt finansiālu atbalstu viņu individuālo mērķu sasniegšanā.”


Līdzīgi raksti:

Komentēt

Komentēšana pieejama tikai pēc autorizācijas.REKLĀMA