Zane, Zuzanna |Pirmdiena 19. Februāris 2018
Sadaļa: Home » PASAULĒ » Pasaules labākie satiekas Frankfurtē
  • LetaDEAC

Pasaules labākie satiekas Frankfurtē 

Augstākā līmeņa jātnieki no 15.-19.decembrim sacentīsies starptautiskajās sacensībās Frankfurt Festhallenturnier Vācijā.

denis_irija.jpg

Savu dalību jau pieteikuši konkūristi no Vācijas: Pasaules spēļu zelta medaļas ieguvēja komandām Janne-Friederike, 2007.gada Eiropas čempione Meredith Michaels-Beerbaum, Marcus Ehning, kurš uzvarēja Māsterlīgas finālā 2008.gadā, Olimpiskais čempions Ludger Beerbaum, Eiropas čempions Marco Kutscher, Olimpiskais čempions komandām Lars Nieberg un pasaules čempions Franke Sloothaak.

Sacensībās piedalīsies arī šobrīd vecākais startējošais jātnieks Hugo Simon no Austrijas, pasaules rangā 7.vietā esošais Denis Lynch no Īrijas, Olimpiskais un pasaules čempions Jeroen Dubbeldam no Holandes un Eiropas čempions Vincent Voorn no Holandes.

Frankfurtē ir sagaidāms arī pasaules iejādes “krējums”: Patrick Kittel no Zviedrijas, pasaules čempione Imke Schellekens-Bartels no Dānijas, Dānijas čempione princese Nathalie zu Sayn Wittgenstein un Austrijas čempione Victoria Max-Theurer, slavenā zirga Moorlands Totilas jaunais jātnieks Matthias Alexander Rath no Vācijas, Olimpiskā čempione Isabell Werth, talantīgā Ulla Salzberger, kura startēja ar Latvijā dzimušo Rusty.


Līdzīgi raksti:

Komentēt

Komentēšana pieejama tikai pēc autorizācijas.REKLĀMA