Grieta, Strauta |Otrdiena 23. Janvāris 2018
Sadaļa: Home » TUVĀKAJĀS VALSTĪS » Benas Gutkauskas ir ieinteresējis ārvalstu sponsorus
  • LetaDEAC

Benas Gutkauskas ir ieinteresējis ārvalstu sponsorus 

Populārais Lietuvas jātnieks Benas Gutkauskis plāno piedalīties 2012.gada Olimpiskajās spēlēs, taču tam ir nepieciešami milzīgi līdzekļi. Šobrīd sportista galvenais atbalstītājs un treneris ir viņa tēvs Gediminas Gutkauskas – sporta kluba “Miražas” direktors un privātuzņēmējs. Gediminas Gutkauskis stāsta, ka par talantīgo sportistu jau ir ieinteresējušās Azarbaidžānas un Ukrainas izlases.

benass.JPG

23 gadus jaunais Benas Gutkauskis atzīst, ka pagaidām nevēlas mainīt pilsonību un pārstāvēt citu valsti, taču jāšanas sporta izmaksas esot dramatiskas un ir grūti nedomāt par izdevīgajiem ārvalstu piedāvājumiem. Benas Gutkauskis stāsta, ka ar menedžmentu nodarbojas viņa tēvs un pats sportists tikai sporto un uztur formā zirgus.

Neskatoties uz milzīgajiem finansiālajiem līdzekļiem, kas nepieciešami turpmāk, sportista plānos ir dalība Olimpiskajās spēlēs Londonā. Lai noturētos pasaules ranga pozīcijā, 2011.-2012.gadam jātniekam ir jāpiedalās 30 – 35 “ranga” sacensībās. Dalība vienā turnīrā izmaksā apmēram 10 tūkstošus litu. Ukrainas izlase Benam piedāvājot 200 tūkstošus eiro gadā. Šie līdzekļi ir paredzēti sportista labklājībai un dalībai sacensībās.

Pēc http://www.15min.lt datiem


Līdzīgi raksti:

Komentēt

Komentēšana pieejama tikai pēc autorizācijas.REKLĀMA