Oļģerts, Orests, Aļģirds, Alģis |Sestdiena 20. Janvāris 2018
Sadaļa: Home » PASAULĒ » Dekoratīvie truši kļūst par modes lietu
  • LetaDEAC

Dekoratīvie truši kļūst par modes lietu 

leta-logo.gif

Materiāls tapis sadarbībā ar LETA

Kā portālam «Nozare.lv» atzina zooveikala «Dino Zoo» pārstāve Baiba Lutkus, dekoratīvo trušu pārdošanas apjoms pēdējos mēnešos tiešām ir pieaudzis.

«Pērn decembrī pārdevām 56 trušus, bet, sākot no Ziemassvētkiem, nepilna mēneša laikā pārdevām jau 74 trušus. Vislabāk pērk «Auna» un «Angoras» šķirnes trušus, jo to pārdošanas cena ir tikai 14,99 lati. Savukārt «Rex» un citu pundurtrušu šķirnes cena ir virs 20 latiem. Pārdošanā nonāk vakcinēti truši, un, pirms tos atved uz veikalu, katru trusi apskata veterinārārsts,» sacīja Lutkus.

Veikala pārstāve akcentēja, ka pircēji interesējoties par trušu kopšanu un barošanu, turklāt katram pārdotajam dzīvniekam vai putnam līdzi tiek dots rakstisks informatīvs materiāls par barošanu, kopšanu, turēšanu. Ja par truša iegādi jau ilgāku laiku tiek domāts, veikala pārdevējas tiekot rūpīgi iztaujātas, kas trusim nepieciešams, kā to kopt, kur turēt, ar ko barot.


«Savulaik, kad televīzijā rādīja seriālu «Lesija», visi pirka kollijus, pēc filmas «101 dalmācietis» šī šķirne kļuva par topa suņu šķirni ar no tā izrietošajām sekām. Tagad modes lieta ir trusis, taču atbildīga attieksme un slimību profilakse ir pirmais solis, par ko ir jādomā katram, kurš vēlas iegādāties dzīvnieku, tostarp arī trusi vai pat par viņu mazāku dzīvnieku,» rezumēja veterinārārste.


Līdzīgi raksti:

Komentēt

Komentēšana pieejama tikai pēc autorizācijas.REKLĀMA