Eleonora, Ariadne |Trešdiena 21. Februāris 2018
Sadaļa: Home » TUVĀKAJĀS VALSTĪS » Lietuvietis Benas Gutkauskas -potenciālākais konkūrists Baltijā
  • LetaDEAC

Lietuvietis Benas Gutkauskas -potenciālākais konkūrists Baltijā 

Kopš Baltijas neatkarības atjaunošanas, neviens jātnieks nav piedalījies Olimpiskajās spēlēs. Kaimiņzemes sporta līderi ir nolēmuši, ka beidzot ir pienācis laiks pārmaiņām. 2012.gada Olimpiskajām spēlēm tikšot virzīti divi jātnieki – konkūrists Benas Gutkauskis un trīscīņnieks Aistis Vitkauskas.

benas_respublika.jpg

Benas Gutkauskis pasaules FEI Rolex reitingā sobrīd ir ļoti augstajā 137.vietā. Krievijas sportists Vladimirs Tuganovs ir 88. pozīcijā. Kā ziņo Lietuvas laikraksts “Vakara ziņas”, mūsu zonā, kurā atrodas arī Latvija, Lietuvas konkūrists Benas Gutkauskis ieņem otro vietu, līdz ar to, sportista kvalificēšanās Olimpiskajām spēlēm ir vairāk nekā reāla (no šīs zonas tiek 2-3 jātnieki).

Benas Gutkauskis plānojot startēt Olimpisko spēļu kvalifikācijās, kas notiks gan Spānijā un Portugālē, gan Ukrainā un Krievijā. Šobrīd attiecīgās Lietuvas sporta organizācijas esot jau gatavas sniegt talantīgajam sportistam līdz pat 70% finansiālu atbalstu.

Benas Gutkauskas ir tikai 24 gadus vecs, līdz ar to, sportista karjerā sagaidīsim vēl ļoti augstus rezultātus. Gadījumā, ja Benas Gutkauskis startēs 2012.gada Olimpiskajās spēlēs, šīs būs vēsturiskas lappuses ne tikai Lietuvas, bet arī visu Baltijas valstu vēsturē.

Foto: respublika.lt 


Līdzīgi raksti:

Komentēt

Komentēšana pieejama tikai pēc autorizācijas.REKLĀMA