Austris |Pirmdiena 22. Janvāris 2018
Sadaļa: Home » PASAULĒ » Šuplers vairs nebūs Dinamo galvenais treneris
  • LetaDEAC

Šuplers vairs nebūs Dinamo galvenais treneris 

leta-logo.gif

Materiāls tapis sadarbībā ar LETA

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas kluba Rīgas “Dinamo” galvenā trenera pienākumus vairs nepildīs Jūliuss Šuplers, kurš nav piekritis piedāvātajam līgumam, vēsta vienības oficiālā mājaslapa internetā. Šuplers pieņēmis lēmumu līgumu nepagarināt un tuvākajā laikā izlems, kurā KHL klubā turpinās savu karjeru. Piedāvājumi ir vairāki.

“Protams, atsevišķu paldies vēlos izteikt fantastiskajiem līdzjutējiem, kuri neapšaubāmi ir labākie Eiropā un, iespējams, arī visā pasaulē. Tāds atbalsts, kāds bija Rīgas “Dinamo” no līdzjutēju puses, nav nevienai citai KHL komandai, un pie tādiem līdzjutējiem nav iespējams slikti spēlēt. Rīga vienmēr manā sirdī ieņems īpašu vietu, un es nekad neaizmirsīšu šeit aizvadītās sezonas, tomēr esmu sapratis, ka ir pienāci laiks kaut ko mainīt savā dzīvē un doties tālāk – pieņemt jaunu izaicinājumu. Tieši tādēļ arī pieņēmu lēmumu neturpināt strādāt ar Rīgas “Dinamo”, bet komandu, kurā es strādāšu nākamajā sezonā, nosaukšu jau tuvākajā laikā, jo piedāvājumi ir vairāki,” sacīja Šuplers.

LETA jau ziņoja, ka 60 gadus vecais Šuplers par Rīgas “Dinamo” galveno treneri strādā kopš komandas izveidošanas 2008.gada vasarā. Šosezon Rīgas “Dinamo” komanda aizkļuva līdz Rietumu konferences pusfinālam.


Līdzīgi raksti:

Komentēt

Komentēšana pieejama tikai pēc autorizācijas.REKLĀMA