Alvīne |Sestdiena 16. Decembris 2017
Sadaļa: Home » LATVIJĀ » Jauna sacensību vieta pajūgu braucējiem
  • LetaDEAC

Jauna sacensību vieta pajūgu braucējiem 

Pajugubrauksana.com informācija

Ķekavas novadā, netālu no Rīgas, tiek veidota jauna sacensību vieta, kas galvenokārt paredzēta pajūgu braukšanas sportam.

Biedrība ''Zelta rati'' pagājušā gada 18. novembrī organizēja pirmo talku, ar kuru sākās vietas sakopšanas darbi. Šo talku ar aktīvu darbu atbalstīja no braucēju vidus Andis un Aija Pavlovski, Ligija Biteniece, kā arī Zanes Braueres un Eduarda Krūmiņa ekipāžas līdzjutēji no medību kolektīva un kaimiņi. 


Otra talka tika rīkota šogad 9. aprīlī, kurā bija jāveic smags darbs, lai  sacensību tālāko labiekārtošanu varētu veikt tehnika. Šajā dienā tika nozāģēti visi traucējošie krūmi, koki un novākti no tehnikas darbiem paredzētajām vietām. Visi talcinieki to izdarīja godam un paredzētie darbi izdarīti.


13. aprilī iesāktos darbus turpināja divi ekskavatori – iekrāvēji, divi traktori ar piekabēm un greiders. Pārsvarā tehnika strādāja pie abu sacensību laukumu 40 x 100m (katrs) zemes virskārtas noņemšanas un līdzināšanas, skatītāju auto stāvvietas iekārtošanas līdzināšanas. 

Jaunā sacensību vieta tiek gatavota, lai jau šogad, 11. jūnijā, šeit varētu norisināties pirmās sacensības – LJF kausa izcīņas 2. posms. 
                                            


Līdzīgi raksti:

Komentēt

Komentēšana pieejama tikai pēc autorizācijas.REKLĀMA