Malvīne, Malvis |Otrdiena 27. Jūnijs 2017
Sadaļa: Home » PASAULĒ » CSI-W Final, CDI-W Final, CAI-W Final, CVI-W Fināls – Leipciga – ceturtdienas rezultāti
  • LetaDEAC

CSI-W Final, CDI-W Final, CAI-W Final, CVI-W Fināls – Leipciga – ceturtdienas rezultāti 

1,55m Rolex FEI World Cup – Jumping, spēks un veiklība
1. kvalifikācija Pasaules kausa finālam

1. Cash Kutscher, Marco GER 63.55
2. Sabrina Ehning, Marcus GER 63.79
3. Taloubet Z Ahlmann, Christian GER 64.03
4. Eurocommerce New Orleans Schröder, Gerco NED 65.12
5. Indigo Engle, Margie USA 65.62
6. Delphi McVean, Katie NZL 65.67
7. BMC van Grunsven Simon Dubbeldam, Jeroen NED 66.34
8. Cadett 7 Bond, Ashlee USA 66.44
9. Silvana de Hus Staut, Kevin FRA 67.01
10. H&M Tornesch Baryard-Johnsson, Malin SWE 67.53


1,40m ātruma CSI3*

1. Lifou Dahlmann, Franz-Josef GER 0.00 58.95

2. Surprise Diederichsmeier, Mynou GER 0.00 59.51

3. Chico Renzel, Markus GER 0.00 61.21

4. Eurocommerce Vicky Gold Schröder, Gerco NED 0.00 61.96

5. China Blue Kutscher, Marco GER 0.00 62.97

6. Warrior Smolders, Harrie NED 0.00 63.18

7. Louisa Lemmer, Oliver GER 0.00 63.93

8. Flotte Deern Sulz, Denise GER 0.00 64.77

9. AD Dinzy Schwizer, Pius SUI 0.00 65.13

10. Bellheim Brocks, Karl GER 0.00 65.62


1,45m divas fāzes CSI3*

1. Verdi III Schwizer, Pius SUI 0/0 27.64

2. Kisby Alexander, Edwina AUS 0/0 27.76

3. Wang Chung M2S Haßmann, Felix GER 0/0 28.17

4. Apache Bond, Ashlee USA 0/0 28.32

5. Kismet Michaels-Beerbaum, Meredith GER 0/0 28.36

6. Sirius Alvarez Moya, Sergio ESP 0/0 28.55

7. Satisfaction FRH Beerbaum, Ludger GER 0/0 29.55

8. Randgraaf Rozier, Philippe FRA 0/0 30.94

9. Luke Mc Donald Dahlmann, Franz-Josef GER 0/0 31.25

10. L.B. Paola Eckermann, Henrik von SWE 0/0 32.74 


Iejāde Grand Prix – Reem Acra FEI World Cup Final Dressage
Kvalifikācija finālam

1. Jerich Parzival Adelinde Cornelissen (NED) 80.957
2. Digby Nathalie zu Sayn-Wittgenstein (DEN) 76.884
3. Herzruf´s Erbe Ulla Salzgeber (GER) 76.216
4. Satchmo Isabell Werth (GER) 74.818
5. Damon Hill NRW Helen Langehanenberg (GER) 73.480
6. Exquis Nadine Hans Peter Minderhoud (NED) 72.660
7. Watermill Scandic H.B.C Patrik Kittel (SWE) 70.410
8. Sisther de Jeu Edward Gal (NED) 70.122
9. Apollo van het Vijverhof Jeroen Devroe (BEL) 68.480
10. Rafalca Jan Ebeling (USA) 68.191


1,15m ātruma – SML Tour – Small (CSI Am A+B)  

1. Cooper S Capkova, Sarka CZE 0.00 54.91

2. Aventina Scharf, Martin GER 0.00 56.06

3. Emily Lüneburg, Jule GER 0.00 56.44

4. Arezzo Capkova, Sarka CZE 0.00 56.59

5. Greenheart Petzold, Sophie Viktoria GER 1.00 57.50

6. Pepita Rabe, Gerhard GER 2.00 61.91

7. Le Primus Geißler, Maik GER 4.00 53.62

8. Arseen Lahdensuo, Sanna FIN 4.00 53.82

9. Santiago Locker, Svenja GER 4.00 54.81

10. Darwin Scharf, Mario GER 4.00 55.63 


1,25m ātruma – SML Tour – Medium (CSI Am A+B)

1. Sternchen Lüneburg, Jule GER 0.00 51.46

1. Picasso Krause, Nancy GER 0.00 51.46

3. Tinette Distel, Pia-Luise GER 0.00 52.14

4. Diamond Kovacs, Csaba HUN 0.00 54.08

5. Chester Capkova, Sarka CZE 0.00 54.24

6. Lord Lindenau Kunze, Erik GER 0.00 54.59

7. Topmodel Godek, Kama USA 0.00 54.88

8. Castella-H Krause, Nancy GER 0.00 55.56

9. Unique Leone, Federica ITA 1.00 58.76

10. Contender Arabadzhieva, Aleksandra BUL 1.00 59.70


1,40m ātruma – SML Tour – Large (CSI Am A+B)

1. Mad Max A.W. Hayat, Samina DEN 0.00 52.59

2. Alcassina Lüneburg, Jule GER 0.00 53.61

3. Adriano M Pasquel, Patricio MEX 0.00 56.49

4. Heslegard’s Lucky Boy Hayat, Samina DEN 0.00 56.97

5. Nele Leibold, Kathrin GER 2.00 61.45

6. Air Force One Godek, Kama USA 2.00 63.28

7. Carlson 47 Champion, Alexis FRA 5.00 58.10

8. Milord d’ elle Ringnes, Anette NOR 5.00 58.58

9. Pinoccio Kruck, Jan-Morten GER 5.00 58.71

10. Cassabachus Ringnes, Anette NOR 5.00 59.56


1,45m ātruma CSI2*

1. Rodenburgh’s California Coulter, Audrey USA 0.00 47.40

2. Valencia Ziegler, Caitlin USA 0.00 49.24

3. Quality Sosath, Hendrik GER 0.00 49.40

4. Sieshof’s Abraksas Losch, Julius GER 0.00 49.55

5. Cascavelle NT Nagel-Tornau, Sarah GER 0.00 50.42

6. La Ramm Rijkens, Janine GER 0.00 50.68

7. Pikeur Ludwig Rijkens, Janine GER 0.00 52.06

8. Loreley Sennekamp, Lena GER 0.00 52.15

9. Corio Star Brüggemann, Tim GER 0.00 52.18

10. Baquita Nagel-Tornau, Sarah GER 0.00 53.18


1,40m ātruma CSIYH1*

1. Quintus Lemmer, Oliver GER 0.00 50.98

2. All Star Lynch, Denis IRL 0.00 55.20

3. Cornetta Renzel, Markus GER 0.00 55.37

4. Urema Weishaupt, Philipp GER 0.00 56.41

5. Loxley Kölz, Michael GER 0.00 56.98

6. Eurocommerce Colorado Dubbeldam, Jeroen NED 0.00 57.50

7. Chellando Z Coe, Kirsten USA 0.00 58.22

8. Cellestino Schober, Philipp GER 0.00 58.50

9. Bella Donna Michaels-Beerbaum, Meredith GER 0.00 59.04

10. Tweety goes freaky Zewe, Anuschka GER 0.00 59.48


Līdzīgi raksti:

Komentēt

Komentēšana pieejama tikai pēc autorizācijas.



REKLĀMA