Austris |Pirmdiena 22. Janvāris 2018
Sadaļa: Home » LATVIJĀ » LOK saņem oficiālu ielūgumu dalībai Olimpiskajās spēlēs Londonā
  • LetaDEAC

LOK saņem oficiālu ielūgumu dalībai Olimpiskajās spēlēs Londonā 

LOK informācija, LOK komunikācijas vadītāja, Dace Gulbe

 

°sok_ielugums.jpg

Ceturtdien, 28 jūlijā, Latvijas Olimpiskā Komiteja (LOK) saņēma Starptautiskās Olimpiskās Komitejas (SOK) ielūgumu uz XXX Olimpiādes spēlēm Londonā, kuras notiks 2012.gadā no 27.jūlija līdz 12.augustam.

 

Tā jau ir kļuvusi par tradīciju, ka tieši gadu pirms olimpiskajām spēlēm katra nacionālā olimpiskā komiteja saņem šādu SOK prezidenta Žaka Roges parakstītu ielūgumu, kas ir nosūtīts visām SOK atzītajām nacionālajām olimpiskajām komitejām.

Aldons Vrubļevkis norāda, ka “lai arī Starptautiskās Olimpiskās komitejas uzaicinājums uz kārtējām Olimpiskajām spēlēm ir tradīcija, tomēr ikreiz mums un sportistiem tas ir ļoti iedvesmojošs un nozīmīgs notikums – sportistus tas motivē parādīt pašus labākos rezultātus, mērķtiecīgāk startējot vēl pēdējos kvalifikācijas turnīros dalībai olimpiādē. Savukārt Latvijas sporta sistēmas vadītājiem tas ir apliecinājums, ka Latvijas sporta nozares ilgtermiņa attīstības stratēģija attaisno sevi, jo ar katru gadu mūsu sportistu un pārstāvēto sporta veidu skaits olimpiādē pieaug, un olimpiešu sportiskais sniegums kļūst arvien konkurētspējīgāks pasaules sportistu vidū.”

Nacionālajām Olimpiskajām komitejām oficiālā atbilde par piedalīšanos Olimpiskajās spēlēs SOK jāiesniedz līdz šī gada 28.oktobrim. LOK lēmumu par dalību Londonas olimpiādē pieņems savā izpildkomitejas sēdē, kas notiks 2011.gada 21.septembrī.


Līdzīgi raksti:

Komentēt

Komentēšana pieejama tikai pēc autorizācijas.REKLĀMA