Krišs, Ksenija, Eglons |Trešdiena 24. Janvāris 2018
Sadaļa: Home » PASAULĒ » Šūpoties augstu un nebīties nokrist: Košā prezentē video ar zirgu no bērnības atmiņām
  • LetaDEAC

Šūpoties augstu un nebīties nokrist: Košā prezentē video ar zirgu no bērnības atmiņām 

XOXO.lv informācija

11.februārī mājīgajā kultūras bārā “Sapņi un kokteiļi” notika Anitas Intaites (Košā) pirmā video klipa  “Savā Pagalmā” prezentācija.

Klātesošajiem bija iespēja noklausīties trīs dziesmas Anitas izpildījumā uz skatuves. Ar interesi tika uzņemts video par paša klipa tapšanu. Nedēļu pirms šīs prezentācijas tika pārspēti visi aukstuma rekordi. Diemžēl šā iemesla dēļ dažas ieceres netika realizētas. Zirgiem bija par aukstu. Tomēr Anita ir radoša personība un daži kadri tika uzfilmēti improvizējot un tika iekļauti klipā, kā piemēram “kaķa saruna ar zirgu”. 

kosha_.jpg

“Liels paldies Wolfstudio.lv par klipa filmēšanu – ļoti labi mani saprata un spēja atainot to sapņainumu, kas mīt manī, realizēt idejas un salikt to visu kopā!
Šī ir saulainākā dziesma, ko jebkad esmu sarakstījusi! Un kāpēc lai nebūtu…”, Anita Intaite.

Mūzikas autors: Kristaps Vegners, Anita Intaite, vārdu autors: Anita Intaite. Klipa izstrāde: Wolfstudio.lv

Vislielākie paldies: MicRec un personīgi Guntaram Račam, Thomas Sabo, Rīgas Nami, Baba, Elitesport.lv un personīgi Katei Ansonei, Barton & Guestier, Līgai Vilks par dekorācijām, Silvijai Bērziņai par  burvīgajām lellēm, Prike Latvija par saldo baudījumu, kultūras bāram “Sapņi un kokteiļi” un personīgi Alīnai par mājām.

Informatīvais atbalsts: www.xoxo.lv


Līdzīgi raksti:

Komentēt

Komentēšana pieejama tikai pēc autorizācijas.REKLĀMA