Oļģerts, Orests, Aļģirds, Alģis |Sestdiena 20. Janvāris 2018
Sadaļa: Home » LATVIJĀ » LJF: Latvijas Ziemas čempionāta II posma galvenajā maršrutā uzvar Sergejs Klokovs
  • LetaDEAC

LJF: Latvijas Ziemas čempionāta II posma galvenajā maršrutā uzvar Sergejs Klokovs 

Sporta centrā Kleisti notika Latvijas Jātnieku federācijas (LJF) rīkotā Latvijas Ziemas čempionāta otrā posma sacensības. Sestdien, 18. februārī tika aizvadīti starti konkūrā sešos maršrutos, bet svētdien sacentās amatieri, kā arī dalībnieki maršrutā bez ierobežojumiem.

Ziemas čempionāta otrā posma galvenajā maršrutā šķēršļu pārvarēšanā pieaugušajiem ar 130 cm augstiem šķēršļiem uzvaru izcīnīja Sergejs Klokovs no Rīgas Jātnieku kluba, kurš ar zirgu Edip vienīgais veica maršrutu bez soda punktiem. 

klokovs_sergejs_m_m.jpg

Galvenā maršruta uzvarētājs Sergejs Klokovs:

- Esmu apmierināts ar savu startu. Pirmajā ziemas čempionāta posmā ar Edip startēju maršrutā ar 120 cm augstiem šķēršļiem, bet pieļāvu kļūdu un paliku otrais. Tagad jutu, ka mans galvenais, 12 gadus vecais zirgs ir labā formā, jo trenējamies katru dienu, un nolēmu startēt augstākajā maršrutā ar 130 cm augstiem šķēršļiem. Izdevās distanci veikt bez kļūdām un pirmoreiz šādās sacensībās izcīnīt uzvaru. Tas man ir svarīgi, jo gatavojos nākamnedēļ doties uz divu zvaigžņu statusa sacensībām Austrijā.

Citos maršrutos uzvarēja: šķēršļu augstums līdz 100 cm, 2 fāzēs, piedalās bērni līdz 16 g. v. – Kate Prizeva ar Lēdiju (JSK Demora); 110/120 cm, ātruma, piedalās juniori līdz 18 g. v. un jaunie jātnieki līdz 21 g. v. – Kristīne Egle ar Concorde (SK Top Sport); 100 cm, 2 fāzēs, zirgi līdz 5 g. v. – Maira Leja ar Quidam’s Flipper (SK Temperaments); 115/120 cm, ar handikapu, ātruma, zirgi līdz 6/7 g. v. – Maira Leja ar Anytime Pikabello (Temperaments); 120 cm, ar Džokeri – Linda Ansule ar Lemonu (SK Tīraines staļļi);

100 cm, 2 fāzēs, startē 1. gr. amatieri – Ilona Zaula ar Grand Cru (SIA GJ Jaunbrīnumi); 105 cm, ātruma, 1. un 2. gr. amatieri – Olga Šellere ar Prastižu (SK Telfas); 110 cm, 2. fāzēs, 2. gr. amatieri – Laima Lāce ar Diku (SK Tīraines staļļi); 110 cm, ātruma, bez ierobežojumiem dalībniekiem – Aleksandrs Šakurovs ar Kamu (RJK).

Ziemas čempionāta trešā posma sacensības paredzētas 3. un 4. martā turpat Kleistos.

Plašāka informācija LJF mājaslapā www.ljf.lv

LJF Preses dienests

Foto: M.Millers


Līdzīgi raksti:

Komentēt

Komentēšana pieejama tikai pēc autorizācijas.REKLĀMA