Eleonora, Ariadne |Trešdiena 21. Februāris 2018
Sadaļa: Home » TUVĀKAJĀS VALSTĪS » Krievijas jātnieks izcīna uzvaru konkūra sacensībās Austrijā – Rezultāti
  • LetaDEAC

Krievijas jātnieks izcīna uzvaru konkūra sacensībās Austrijā – Rezultāti 































































































































































































































































































































































































































































































































CSI2* Neustadt (Austrija) 1,25m (piektdiena)
Zirgs Jātnieks
S.p. Laiks
1. ARMANI SHEMSHELEV Mikhail RUS 0,00 49,80
2. WIE WALDI 3 MAYER Jürgen GER 0,00 51,01
3. SAN MIGUEL G MÜLLER Manfred SUI 0,00 51,73
4. CONTESSA BAJROVIC Hana SLO 0,00 52,06
5. BALOUBET – S STROMAN Amke GER 0,00 52,47
6. ZIMBA VD KAPEL MIKLOSOVA Jana SVK 0,00 56,31
7. PORTOS DE LA CENSE STEFFEN Nadine SUI 0,00 57,85
8. ALEXA 5 WIDAUER Theresa AUT 0,00 58,49
9. ZOE ZAWADA Julia POL 0,00 59,12
10. BONEUR BIELER Julia AUT 0,00 60,81
115cm
1. LOLLIPOP 144 KAUDERER Michaela AUT 0,00 52,45
2. DONNERGEIST NUSSMÜLLER Stefanie AUT 0,00 53,67
3. LEMONCELLO VARGA Kristof HUN 0,00 54,70
4. WHAT’S UP 4 PFEIFFER Valentina AUT 0,00 60,76
5. WIZARD MIKLOSOVA Jana SVK 0,00 62,59
6. FERRANA VARGA Petra HUN 0,00 63,54
7. CHIORETTO GORTON-HÜLGERTH Anes AUT 4,00 59,57
8. FLOR VAN DE MISPELAERE AUSCH Stephanie AUT 4,00 61,03
9. LANDRONALD Z KOLLER Felix AUT 4,00 63,12
10. CASSILO LANDL Bettina AUT 4,00 65,47
CSI2* 1,35m

1. CHEENOOKS’S BOY CH MÜLLER Manfred SUI 0,00 53,67
2. VAN SCHIJNDEL’S CHANELLY RAIJMAKERS JR Piet NED 0,00 54,13
3. CORNET LADY GRUNDTNER Gabor HUN 0,00 55,88
4. COMODUS TOTH Laszlo HUN 0,00 58,63
5. CHAMP 174 MUFF Werner SUI 0,00 58,73
6. FREDERIK HORVATH Balazs HUN 0,00 58,93
7. CHOCOLAT 15 STANCZAK Karolina POL 0,00 62,50
8. INCALAN SCHNABEL Antonia GER 0,00 62,87
9. VOSTOK SZAVAY Gabor HUN 0,00 63,06
10. CHITA STANCZAK Karolina POL 0,00 65,71
CSI2* 1,45m

1. DONNA MUFF Werner SUI 0/0 31,30
2. EL CAMP KOZA Lukasz POL 0/0 32,35
3. OPTIMA 2 SAURUGG Markus AUT 0/0 32,57
4. HRH PIK AYOLO CH STEFFEN Nadine SUI 0/0 33,84
5. CASCAR KINCL JR. Josef CZE 0/0 35,67
6. AMARETTO X MÜLLER Manfred SUI 0/0 35,74
7. ISTI TOTH Laszlo HUN 0/0 37,60
8. KATAR Z SCHNEIDER Miriam GER 0/0 38,42
9. DENVER 2 STANGELOVA Monika SVK 0/0 40,87
10. VAN SCHIJNDEL’S LYS PLATI RAIJMAKERS JR Piet NED 0/4 33,39
CSIYH* 1,15m 6/7 gadi

1. BG MOST WANTED KOGELNIG JUN. Fritz AUT 0,00 68,99
1. CHARALINA HAAS Sebastian GER 0,00 64,33
1. CHAKIRO DR HAAS Sebastian GER 0,00 67,89
1. VAN SCHIJNDEL’S BALDERDAS RAIJMAKERS JR Piet NED 0,00 64,12
1. MAGIC 14 OBERNAUER Christoph AUT 0,00 62,53
1. BANJO BOY KOZA Paulina POL 0,00 67,36
1. CHELSEA BLUE KOZA Paulina POL 0,00 68,35
1. CHITO BLUE KOZA Lukasz POL 0,00 63,35
1. ART SAKUROVS Aleksandrs LAT 0,00 63,97
1. QUALESKA 3 SCHNABEL Antonia GER 0,00 61,02
CSI2* 1,25m

1. SUCCESS 9 SAURUGG Markus AUT 0,00 43,64
2. ARMANI SHEMSHELEV Mikhail RUS 0,00 45,82
3. WIE WALDI 3 MAYER Jürgen GER 0,00 45,87
4. DORI TOTH Laszlo HUN 0,00 46,17
5. SALVADOR KRIVJANSKY Juraj SVK 0,00 47,55
6. ANTONOV RAITCHEV Rossen BUL 0,00 50,46
7. ZIMBA VD KAPEL MIKLOSOVA Jana SVK 0,00 51,98
8. GOLDEN GATE 6 AUSCH Stephanie AUT 0,00 54,55
9. BEETHOVEN 2 TKACOVA Andrea SVK 0,00 55,96
10. DUKA’S UNIJA HORVATH Balazs HUN 0,00 56,85

Līdzīgi raksti:

Komentēt

Komentēšana pieejama tikai pēc autorizācijas.



REKLĀMA