Austris |Pirmdiena 22. Janvāris 2018
Sadaļa: Home » LATVIJĀ » Projektu konkurss Bauskas novadā – Uzlabo dzīves kvalitāti
  • LetaDEAC

Projektu konkurss Bauskas novadā – Uzlabo dzīves kvalitāti 

Projektu konkursu izsludina Biedrība „Bauskas rajona lauku partnerība” un Bauskas novada dome sadarbībā ar Nīderlandes fondu Koninklijke Nederlandsche Heidemaatschappij (KNHM).

Projektu konkursa mērķis ir uzlabot dzīves kvalitāti Bauskas novadā gan fiziskajā, gan sociālajā jomā ar novada iedzīvotāju privātu iniciatīvu, kā arī veicināt atbildību par savas dzīves vides un dzīves kvalitātes uzlabošanu, iesaistot iedzīvotājus sabiedriskajā darbā, attīstot sadarbību starp vietējo sabiedrību, pašvaldību un uzņēmējiem
Konkursā var piedalīties:
iedzīvotāju grupas ( fizisku personu neformālās grupas, kurās apvienojušies vismaz 5 vietējie iedzīvotāji);
ikviena reģistrēta biedrība vai nodibinājums. 

Konkursa dalībniekiem jāiesniedz pašu izstrādāts projekts, kas saistīts ar dzīves kvalitātes uzlabošanu Bauskas novadā un ko viņi paši spēj īstenot. Piemēram bērnu rotaļu laukuma ierīkošana, daudzdzīvokļu ēkas apzaļumošana vai apkārtnes labiekārtošana, koplietošanas telpu remonts, jumtu remonts, sporta laukuma ierīkošana, dabas, atpūtas vai sporta takas izveide, nometņu organizēšana, dažādu pasākumu organizēšana, peldvietu labiekārtošana u.c.

Projektu pieteikumi ar norādi „Projektu konkurss ”Iedzīvotāji veido savu vidi 2012”” jāiesniedz personīgi vai jāiesūta pa pastu Biedrībai „Bauskas rajona lauku partnerība” līdz 2012.gada 30.martam plkst. 16.00 (saņemšanas datums).

Adrese:
Biedrība „Bauskas rajona lauku partnerība”
Uzvaras iela 1, Bauska,
Bauskas novads, LV – 3901
Sīkāka informācija: 63922400 www.bauska.lv  

Informācija no www.laukutikls.lvLīdzīgi raksti:

Komentēt

Komentēšana pieejama tikai pēc autorizācijas.REKLĀMA