Eleonora, Ariadne |Trešdiena 21. Februāris 2018
Sadaļa: Home » LATVIJĀ » Ar Latvijas jātnieka Ulešenko zirgu Neretnieks iegūst godalgu Grand Prix maršrutā Austrijā
  • LetaDEAC

Svētdien, 4.februārī, Austrijā notiekošajā trīs zvaigžņu turnīrā (Villach, Treffen) Latvijas konkūrists Kristaps Neretnieks izcīnīja otro vietu Grand Prix maršrutā ar 155 cm augstiem šķēršļiem. Par godalgu sportists saņēma 20 tūkstošus eiro kā balvu. Kopā pārlekšanā piedalījās 11 sportiskie pāri. Par GP uzvarētāju kļuva šveicietis Martins Fukss.

Neretnieks GP maršrutā startēja ar Latvijas jātnieka (jauno jātnieku konkurence) Daniela Ulešenko zirgu Moon Ray (2005, Cornet Obolensky/ Contender). Ar šo zirgu Ulešenko ir izcīnījis 9.vietu trīs zvaigžņu Pasaules kausa posmā, kā arī startējis junioru un jauno jātnieku Eiropas čempionātos.

Piektdien Neretnieks ar Moon Ray 150 cm maršrutā ierindojās tikai 34.vietā no 38 startējošiem, iegūstot 12 soda punktus.

Kristapam Neretniekam arī otrā vieta ceturtdien 140 cm maršrutā ar zirgu Cornets Spirit.