Eleonora, Ariadne |Trešdiena 21. Februāris 2018
Sadaļa: Home » PASAULĒ » Asinis vairs pēkšņi nav asinis; FEI lobē dažus sportistus: Viedoklis
  • LetaDEAC

Asinis vairs pēkšņi nav asinis; FEI lobē dažus sportistus: Viedoklis 

Pasaules spēlēs Kentuki Nīderlandes iejādes izlases jātniece Adelinde Kornelisena ar zirgu Parzival Grand Prix shēmā tika diskvalificēta, jo stjuarts uzskatīja, ka zirgam mutē ir savainojums. Kornelisenas veterinārārsts Jans Greve atļāvās visai pasaulei parādīt foto uzņēmumus, kuros bija redzamas maigi iesārtas zirga siekalas, kas liecināja, ka ievainojums ir pavisam niecīgs. Neskatoties uz šo incidentu, Nīderlandes izlase, nu jau tikai trīs pāru sastāvā, tomēr turpināja cīņu par zeltu. Protams, arī šaja gadījumā nelīdzēja jātnieku protesti. Tiesnešu un stjuarta lēmums bija neapstrīdams – asinis ir asinis, tātad diskvalifikācija.

Līdzjutēju atbalsts nepalīdzēja arī īram Bertramam Alenam, kuram tika atņemta uzvara Grand Prix maršrutā Londonā, jo uz zirga sāniem tika atrasts asins piliens.

Starptautiskajās sacensībās strādā stjuarti, kuri perfekti pārzina un ievēro FEI noteikumus, taču kādēļ netika diskvalificēts četrjūgu braucējs Česters Vēbers, kurš izcīnīja sudraba medaļu pasaules čempionātā neskatoties uz to, ka vienam no viņa zirgiem no mutes tecēja asinis? Tecēja, nevis tikai nedaudz iekrāsoja siekalas

Pēkšņi jāšanas sportā, kur noteikumi ir noteikumi, asinis vairs nav asinis! Citās disciplīnās FEI cilvēki diskvalificē profesionālus jātniekus, kuri visu mūžu katru nedēļas nogali pavada sacensībās, apvainojot viņus par to, ka tie it kā “dara pāri zirgam”. FEI pati nezina, kas ir ”īstā pāridarīšana” zirgam.

Šis liecina par to, ka FEI lobē konkrētas disciplīnas vai sportistus.

Avots: De Paardenkrant

Līdzīgi raksti:REKLĀMA