CSI3-W Polija: Latvijas sportistu rezultāti; Neretnieks pieļauj kļūdas PK posmā

Trīs godalgas Latvijas konkūristiem izdevās gūt aizvadītajā nedēļas nogalē Poznaņā notiekošajās starptautiskajās sacensībās, kas notika Pasaules kausa posma ietvaros.

Pirmo godalgu Latvijai izcīnīja Kristīne Egle ar zirgu Cincinatti Z, 130 cm maršrutā ierindojoties 6.vietā 62 dalībnieku konkurencē.

Kristaps Neretnieks sestdien ar zirgu Camerlane ieguva otro vietu Speed&Music maršrutā (C tabula) ar 140 cm augstiem šķēršļiem. Tiesa, svētdien Pasaules kausa etapā ar zirgu For Fun viņš pieļāva trīs kļūdas (12 soda punkti) pamatdistancē un samierinājās ar 39.vietu.

Neretnieks sezonā PK posmos iekrājis 50 punktus un zonas kopvērtējumā atrodas 4.pozīcijā, līdz ar to Poznaņas posmam kvalifikācija sportistam nebija nepieciešama.

Dainis Ozols un Andis Vārna dalībai Grand Prix (Pasaules kausa posms) nekvalificējās, taču Ozolam ar zirgu Irwinds Wing izdevās izcīnīt piekto vietu “pēdējās iespējas” (ar Džokeri, 140 cm, “last chance”) maršrutā svētdien.

Vārna ar 38 punktiem atrodas Centrāleiropas zonas Ziemeļu līgas 11.pozīcijā. Šobrīd PK zonas līderis ar 81 punktu ir igaunis Urmass Rāgs, otrā vietā krievs Aleksandrs Beļehovs ar 68 punktiem, bet trešajā pozīcijā 2017.gada Grand Prix Rīga uzvarētājs, igaunis Reins Pils ar 65 punktiem.

Visi rezultāti