Austris |Pirmdiena 22. Janvāris 2018
Sadaļa: Home » TUVĀKAJĀS VALSTĪS » Igauņiem godalgas un uzvaras CSI5*-W, CDI3* Helsinki (FIN)
  • LetaDEAC

Igauņiem godalgas un uzvaras CSI5*-W, CDI3* Helsinki (FIN) 

CETURTDIENA12 Junior Tour
Nat. two phases (100 cm)
Pl. Horse Rider Nation Faults Time
1. Timberland Miisa Pulkkanen FIN 0 32.06
2. Talan J.W.B Henna Vahantila FIN 0 32.08
3. Zennie Emma Elopuro FIN 0 33.40
4. Lorette L Miinaliisa Kaira FIN 0 33.83
5. Captain Forewer Iisa Huttula FIN 0 34.06
6. Time for Glamour Nina Kontio SWE 0 34.48
7. Canonico Sissela Smith SWE 0 34.65
8. Karisma II Roosa Onttonen FIN 0 34.85
9. Vacantos Kristi Luha EST 0 35.60
13 Nordic U25 Tour
Nat. two phases (1.30 m)
Pl. Horse Rider Nation Faults Time
1. La Belle Valeska Susanna Granroth FIN 0 31.13
2. Larosa III Stefanie Andersin FIN 0 33.08
3. Wallenger Heini Puomila FIN 0 33.11
4. Unette L Vera Elopuro FIN 0 35.17
5. Levinja Jenni Elo FIN 0 37.11
6. Gabriella I Daniela Tillander FIN 0 38.63
7. Ufarim Tuuli Leivo FIN 0 38.72
8. Walk-On Vilma Catani FIN 4 31.10
9. Rubiera Kullo Kender EST 4 33.37
10. Doppsko Carimba Juho Norilo FIN 4 33.88
14 National Tour
Nat. two phases (1.30 m)
Pl. Horse Rider Nation Faults Time
1. Uppercut Paul Argus EST 0 30.84
2. Caol Ila Ville Peltokoski FIN 0 32.51
3. Marbella Maija Yli-Huhtala FIN 0 36.09
4. Zominka Janna Jensen FIN 0 36.48
5. Eon Jessica Aminoff FIN 4 33.82
15 Ponies
Nat. two phases (1.10 m)
Pl. Horse Rider Nation Faults Time
1. Schecki II My Relander EST 0 27.38
2. Dj Keep On Miisa Pulkkanen FIN 0 29.16
3. Crocodile Dundee Roosa Rajamäki FIN 0 29.32
4. Drishoge Bobby Sparrow Patricia Westman FIN 0 30.08
5. Jamilia Disa Holm SWE 0 31.72

 

16 A Black Horse nuoret hevoset 5 v
Nat. Jumping
Pl. Horse Rider Nation Result  
1. Dolanda Maarja Martinson EST 24.501 points
2. Courtney Love Marika Rättö FIN 24.5 points
2. Obora’s Santhe Andrea Kuhlefelt FIN 24.5 points
4. Collected But Not Henrikki Pajulahti FIN 23.5 points
5. Denzel Satu Liukkonen FIN 22.5 points
6. Damian Else Väyrynen FIN 21.5 points
7. Cerano Minna Lehtonen FIN 20.0 points
8. Sangrita Lotta Sinisalo FIN 18.5 points
9. Abba II Madis Morna FIN 18.0 points
10. Norris Emma Broända FIN 17.0 points
16 B Black Horse nuoret hevoset 6 v
Nat. Jumping
Pl. Horse Rider Nation Result
1. Chap Julia Engblom FIN 23.701 points
2. Hannes van’t Lindeken Ville Kulkas FIN 23.7 points
3. Ypäjä Yando Salla Varenti FIN 23.1 points
3. Cara Mia Ville Peltokoski FIN 23.1 points
5. Candis Lotta Laihotie FIN 23.0 points
5. Cortina II Maija Yli-Huhtala FIN 23.0 points
7. Lady Blue Eye KS Susanna Granroth FIN 22.9 points
8. Hylas van’t Arkelhof Rosa Ruutsalo FIN 22.1 points
9. Wotanslilie VH Juxschot Z Petri Korhonen FIN 22.0 points
10. Armagnac Ville Peltokoski FIN 19.5 points
16 C Black Horse nuoret hevoset 7 v
Nat. Jumping
Pl. Horse Rider Nation Result
1. Benedette Juho Norilo FIN 24.0 points
2. Brooklynn Vilma Catani FIN 23.5 points
3. Bokarde E Susanna Granroth FIN 23.0 points
3. Bellodie Maria Isolauri FIN 23.0 points
5. La Liza Marina Ehrnrooth FIN 21.6 points
5. Beijing Julia Engblom FIN 21.6 points
7. Buckhorst Emma Broända FIN 21.0 points
8. Lenore Sonja Mäkelä FIN 20.6 points
9. Look At Me Mirella Lesonen FIN 19.0 points
01 International Grand Prix Dressage
International Grand Prix Dressage
Pl. Horse Rider Nation E H C M B Total
1. Skovlunds Más Guapo Mikaela Lindh FIN 336.5 339.0 320.5 344.0 329.5 1669.5
2. Soraya II Stella Hagelstam FIN 330.5 330.5 316.0 315.5 317.5 1610.0
3. Weihenstephaner Mads Hendeliowitz SWE 332.0 319.0 326.5 306.5 312.5 1596.5
4. Paridon Magi Caroline Darcourt SWE 323.5 311.0 315.5 319.5 307.5 1577.0
5. Landy S Akvarel Dina Ellermann EST 313.0 314.5 319.5 309.5 315.5 1572.0
11 D Dressage Future Cup Finaali
Pl. Horse Rider Nation E H C M B Total
1. Eliko Ella Tanhuanpää FIN 14,600 14,425 13,325 14,900 14,625 71,875
2. Charly Brown II Wilma Vuorensivu FIN 14,550 13,700 13,850 14,250 13,725 70,075
3. His Royalty M Nina Westerlund FIN 13,900 13,200 13,450 14,500 14,575 69,625
4. Dragonheart Susanna Therman FIN 13,100 13,875 13,475 13,875 14,875 69,200
5. V.K. Nestor Mea Packalén FIN 13,675 13,050 13,200 14,125 13,900 67,950
6. Armando IV Louise Jönsson FIN 13,775 12,450 13,575 13,825 12,950 66,575
7. Recidee 2394 Vilja Hukkinen FIN 13,000 12,900 13,325 13,050 14,125 66,400
8. Favorit II Anniliina Mikkonen FIN 13,075 13,125 12,175 13,150 13,175 64,700

Līdzīgi raksti:



REKLĀMA