Bernhards, Boriss |Svētdiena 20. Augusts 2017
Sadaļa: Home » LATVIJĀ » Latvijas jātnieki aizvadījuši rezultatīvu Lietuvas atklāto čempionātu konkūrā
  • LetaDEAC

Latvijas jātnieki aizvadījuši rezultatīvu Lietuvas atklāto čempionātu konkūrā

No 4.-6.augustam Jonišķu rajonā, sporta klubā Audruvis risinājās Lietuvas atklātais čempionāts konkūrā. Sacensībās piedalījās vairāki Latvijas jātnieki.
Uzvaras Latvijai guva Eva Fībiga, Keitija Racina, Krista Kliesmete, Anna Šellere un Kristaps Neretnieks. Komandu izcīņā (līdz 125 cm) uzvaru izcīnīja Latvijas pārstāvji Egle, Arhipova, Neretnieks, kuru komandā arī polis Lukašs Trošžčinskis.
Godalgas izcīnīja Līga Pētersone, Mārtiņš Pilders, Signe Melkina, Kristīne Egle, Anna Arhipova un Kristaps Neretnieks.
Labu sniegumu visas trīs sacensību dienas uzrādīja jaunie sportisti Anna Annija Alsiņa, Agnese Kroiča un Keitija Racina. Keitija Racina izcīnīja divas uzvaras – pirmajā un trešajā sacensību dienā, attiecīgi 115 cm un 125 cm maršrutos, kā arī otro vietu 120 cm maršrutā, kas tika vērtēts ar atzīmi. Agneses Kroičas labākais rezultāts sestdien 3.vieta 105 cm maršrutā, kas vērtēts uz atzīmi, savukārt, Annai Annijai Alsiņai pirmajā sacensību dienā iegūta 2.vieta.
Noslēdzošajā 145 cm maršrutā Neretnieks ieguva divas godalgas – 3. un 6.vietu. Par Lietuvas 2017.gada čempionu kļuva Matass Petraitis.