Austris |Pirmdiena 22. Janvāris 2018
Sadaļa: Home » LATVIJĀ » Latvijas jātnieku rezultāti Slovākijā: Ulešenko atkal vairākas godalgas
  • LetaDEAC

Latvijas jātnieku rezultāti Slovākijā: Ulešenko atkal vairākas godalgas

Jau ziņots, šondēļ Slovākijā norisinājās trīszvaigžņu starptautiskās sacensības konkūrā, kurās startēja divi Latviju pārstāvoši jātnieki – Andis Vārna un Daniels Ulešenko.

Sestdien, 23.augustā, Bronzas aplī (125 cm) D.Ulešanko ar Santa Silvia izcīnīja trešo vietu. Arī sestdienas junioru maršrutā (130/135 cm) Ulešenko ierindojās trešajā vietā, ar zirgu Moon Ray. Jau ziņots, sportists arī piektdien ar šo zirgu izcīnīja trešo vietu junioru konkurencē.

Šodien, 24.augustā, galvenajā Grand Prix (150 cm ar pārlekšanu) maršrutā Andis Vārna ar KS Coradina ieguva 16 soda punktus un ierindojās 31.vietā. Pārlekšanai kvalificējās 7 sportiskie pāri. Kopā maršrutā satartēja 50 sportisti.

Svētdienas junioru fināla (135 cm ar pārlekšanu) maršrutu Daniels Ulešenko ar Moon Ray veica ar 8 soda punktiem un ierindojās 8.pozīcijā. Pārlekšanai kvalificējās tikai divi dalībnieki. Kopā maršrutā startēja 10 sportisti.

Septiņus gadus jaunu zirgu finālā (135 cm ar pārlekšanu) A.Vārna ar zirgu Fantastika ar 4 soda punktiem palika 25.pozīcijā. Pārlekšanā startēja deviņi dalībnieki.