Alma, Annemarija |Svētdiena 25. Februāris 2018
Sadaļa: Home » Dienas ziņa » Latvijas komanda uzvar Baltijas līgas sacīkstēs Lietuvā
  • LetaDEAC

Latvijas komanda uzvar Baltijas līgas sacīkstēs Lietuvā 

Aizvadītajā nedēļas nogalē Lietuvā, Žagarē, risinājās Baltijas līgas sacensības jāšanas sportā šķēršļu pārvarēšanā. Latvijas sportisti izcīnīja vairākas godalgotās vietas, un Aleksandrs Šakurovs ar zirgu Gīrs uzvarēja abu sacensību dienu galvenajos maršrutos ar 130 un 135 cm augstiem šķēršļiem. Komandu sacensībās uzvaru izcīnīja Latvijas izlase, kurā startēja Aleksandrs Šakurovs ar Gīru, Maira Leja ar Parnell Argus Kristīne Egle ar Roilu un Mārīte Pinte ar Coco. Otrā un trešā vieta Lietuvas pirmajai un otrajai izlasei.

Sacensību augstākajā maršrutā ar 135 cm augstiem šķēršļiem uzvarēja Latvijas pārstāvis Aleksandrs Šakurovs ar zirgu Gīrs, distanci veicot bez soda punktiem 70,92 sekundēs. Otrajā vietā Daniels Gutkausks (Lietuva) ar Carl – 0 s.p./71,29 s, trešā vieta arī viņam ar zirgu Pyts – 0/71,74.

Aleksandrs Šakurovs: – Ļoti labi aizvadītas sacensības, sasniegti augsti rezultāti. Vēlējos uzvarēt galvenajā maršrutā, zināju, ka varu to izdarīt, un tas arī izdevās. Prieks ne tikai par manu individuālo startu, bet arī par komandu, jo mums kopā izdevās uzvarēt. Cīņa bija sīva, viss izšķīrās tikai pēdējā brīdī. Konkurence bija spēcīga, un vajadzēja krietni pacīnīties. Gīrs šobrīd ir labā formā un ceru, ka šajā nedēļas nogalē mēs nopietni pacīnīsimies Pasaules kausa izcīņas posmā Rīgā. Arī mans otrs zirgs – Aleja – sevi labi parādīja, lai gan tai nav liela pieredze sacensībās.

Latvijas sportisti guva vislabākos panākumus triju Baltijas valstu konkurencē.

 

Latvijas sportistu pārējās izcīnītās vietas pirmajā trijniekā:

Maršruts ar šķēršļu augstumu līdz 100 cm – 2. v. Līga Pētersone ar Kalmi; Poniju klase, 100 cm – 1. v. Monta Pareiza ar Ruandu, 2. v. Arta Židele ar Califf, 3. v. Anda Židele ar Vētru; Atvērtā klase, 100 cm – Kristīne Egle ar Concorde, 3. v. Mārtiņš Ernests Pilders ar Kameronu; Juniori, 115 cm – 1. v. Sabīne Siliņa ar Oniks, 2. v. Mārtiņš Ernests Pilders ar Kameronu; Atvērtā klase, 115 cm – 3. v. Marīte Pinte ar Lečko; Startē 6/7 g. v. zirgi, 120/125 cm – 2. v. Mārīte Pinte ar Lečko, 3. v. Mārīte Pinte ar Kartini; 130 cm – 1. v. Aleksandrs Šakurovs ar Gīru; Poniju klase, 105 cm – 2. v. Arta Židele ar Califf, 3. v. Monta Pareiza ar Ruandu; Atvērtā klase, 105 cm – 1. v. Kristīne Egle ar Concorde, 3. v. Kristīne Egle ar Glāstu; Juniori, 120 cm – 2. v. Sabīne Siliņa ar Oniks, 3. v. Anna Šellere ar Aldari; Juniori, 120 cm – 3. v. Anna Šellere ar Aldari; Atvērtā klase, 120 cm – 1. v. Anna Šellere ar Lavanderu; Jaunzirgi 6/7 g. v., 125/130 cm – 1. v. Mārīte Pinte ar Lečko, 2. v. Kristīne Egle ar Perfect Lady, 3. v. Mārīte Pinte ar Kartini.

 

Plašāka informācija LJF mājaslapas sadaļā Rezultāti.

Baltijas līgas sacensības Latvijā notiks Rīgā 6. un 7. septembrī, bet Igaunijā 13. un 14. septembrī.

 

LJF Preses dienests 

 

 

 

 

 

Līdzīgi raksti:REKLĀMA