Austris |Pirmdiena 22. Janvāris 2018
Sadaļa: Home » LATVIJĀ » Latvijas konkūristi izcīna virkni godalgu CSI1 sacensībās Ruilā: Rezultāti
  • LetaDEAC

Latvijas konkūristi izcīna virkni godalgu CSI1 sacensībās Ruilā: Rezultāti

Aizvadītajā nedēļas nogalē, no 29.-31.maijam, Ruilā, Igaunijā, norisinājās ikgadējās vienzvaigžņu statusa starptautiskās sacensības šķēršļu pārvarēšanā.

Sacensībās Latviju pārstāvēja sekojoši sportisti: Laura Penele, Ģirts Bricis, Andis Vārna, Aleksandrs Šakurovs, Sergejs Klokovs, Kristīne Egle, Kate Ansone, Dainis Ozols, Krista Kristiāna Alksne un Anna Šellere.

Galvenajā Grand Prix maršrutā, ar šķēršļu augstumu līdz 140 cm, augsto trešo vietu izcīnīja Laura Penele ar zirgu Progress. Pārlekšanai kvalificējās seši pāri, bet tikai divi saīsināto distanci veica bez soda punktiem. Penele pārlekšanā gāza vienu šķērsli, taču uzrādīja ātrāko pārlekšanas laiku. Par Grand Prix uzvarētāju kļuva mājinieks Tīts Kivisilds ar zirgu Corsica. Ģirts Bricis ar Camparo ar vienu gāztu šķērsli pamatdistancē ierindojās 10.vietā, bet Andis Vārna ar Con Quick, arī ar gāztu šķērsli pamatdistancē, 12.vietā.

Sacensības tika atklātas ar maršrutu piecgadīgiem zirgiem. Divdesmit astoņu pāru konkurencē 2.vietu izcīnīja Dainis Ozols ar zirgu Akvelīns, 4.vietu Kate Ansone ar ķēvi Rigonda, bet 5.vietu Kristīne Egle ar ķēvi Freule. Eglei nākamajā dienā 3.vieta, Ozolam 8.vieta, Ansonei 12.vieta.  Rezultāti

Pirmajā dienā 6/7 gadus jauno zirgu maršrutā (120/125 cm) 38 dalībnieku konkurencē Latvijas konkūristi izcīnīja divas godalgas – Dainis Ozols ar septiņgadīgo Cristal – 2.vietu, Mārīte Pinte ar septiņgadīgo Kartini – 5.vietu. Otrajā dienā 3.vietu ieguva Andis Vārna ar sešgadīgo KWPN šķirnes zirgu KS Emerton. Sergejs Klokovs ar Lipton šeit 10.pozīcijā. Svētdien, 6/7 gadus jauno zirgu finālā godalgoto sportistu vidū ierindojās Mārīte Pinte ar Kartini, Andis Vārna ar KS Emerton un Dainis Ozols ar Cristal, attiecīgi izcīnot sesto, astoto un devīto vietu.

Mazajā aplī (125/125/130 cm) visas sacensību dienas godalgas izcīnīja Ģirts Bricis ar ķēvi Barletta, attiecīgi ierindojoties 11., 5. un 6.vietā. Otrās dienas Mazajā aplī devītajā godalgotajā vietā Kristīne Egle ar Roilu un desmitajā vietā Sergejs Klokovs ar Avogardo. Sportistam arī 12.vieta ar zirgu Delfins.

Pirmās dienas Lielajā aplī (135 cm) otrajā vietā ierindojās Laura Penele ar Progresu, bet sestajā vietā Ģirts Bricis ar Camparo. Otrajā dienā Lielajā aplī Penele 7.pozīcijā, Bricis desmitajā, Vārna ar Con Quick devītajā vietā, savukārt, Aleksandrs Šakurovs ar Calistro izcīnīja 4.vietu.