Eleonora, Ariadne |Trešdiena 21. Februāris 2018
Sadaļa: Home » Dienas ziņa » Latvijas konkūristu rezultāti Pasaules kausā Lietuvā
  • LetaDEAC

Latvijas konkūristu rezultāti Pasaules kausā Lietuvā

No 15.-17.augustam Lietuvā, Harmony parkā, notika Pasaules kausa etaps šķēršļu pārvarēšanā – CSI2*-W Vazgaikiemis, kura ietvaros arī starptautiskās FEI sacensības jaunzirgiem, junioriem/jaunajiem jātniekiem un amatieriem.

Latviju šajās sacensībās pārstāvēja 15 sportisti: K.Neretnieks, Ģ.Bricis, A.Vārna, L.Penele, K.Egle, A.Šakurovs, M.Pinte, A.Bregže, L.Ansule, L.Sudāre, N.Nulle, E.Cēsnieks, M.Pareiza, K.K.Alksne, I.Krūmiņa.

Galvenajā, Pasaules kausa ieskaites maršrutā uzvaru izcīnīja Kristaps Neretnieks ar deviņgadīgo Vestfāles šķirnes ērzeli Caramsin. Kā ziņo Latvijas Jātnieku federācija, Neretnieks šajā sezonā ir startējis četros Pasaules kausa ieskaites posmos Centrāleiropas zonā un pagaidām ir izvirzījies arī zonas kopvērtējuma līderpozīcijā.

Pirmajā dienā, mazajā aplī (130 cm) Laura Penele ar Progresu izcīnīja sesto vietu, savukārt, Ģirts Bricis ar sešgadīgo ķēvi Conterina – 4.vietu jaunzirgu maršrutā.

Sestdienas mazajā aplī (135 cm) uzvaru izcīnīja Kristaps Neretnieks ar septiņgadīgo zirgu Casscare.

Jaunzirgu finālā (125/130 cm) trešo vietu ieguva Kristīne Egle ar septiņgadīgo Perfect Lady.

Mazā apļa finālā (140 cm) 4.vietu izcīnīja K.Neretnieks ar Casscare, bet 5.vietu – Ģirts Bricis ar septiņgadīgo Carlord.

Labu sniegumu uzrādīja junioru klases jātniece Nellija Nulle, ar zirgu Lord Picasso izcīnot 4. un 5.vietu. Svētdien, junioru/jauno jātnieku finālā (125/130 cm) sestajā pozīcijā ierindojās Monta Pareiza ar Kaffe.

Bez soda punktiem maršrutos startēja arī A.Vārna, A.Bregže, M.Pinte un L.Ansule.

Amatieru konkurencē (80-100 cm) startēja tikai seši sportisti, no kuriem divas jātnieces no Latvijas – L.Sudāre un I.Krūmiņa. Labāko sniegumu no latvietēm uzrādīja L.Sudāre, izcīnot 3.vietu.