Latvijas Zirgaudzētāju biedrības vadītājs Treibergs iesaistīts kārtējā skandālā

Daudzu gadu garumā Latvijas Zirgaudzētāju biedrības prezidents, arī LOSP vadītājs, Edgars Treibergs (ZZS) ir ticis iesaistīts mazāka un lielāka mēroga skandālos, kas saistīti gan ar viņa privāto, gan profesionālo darbību.

Šoreiz medijs Pietiek.com publicējis informāciju par Treiberga saistību ar Garkalnes novada domi un apšaubāmām finanšu shēmām.

Kā vēsta Pietiek.com, Garkalnes novada dome atbalsta sportu, novirzot aptuveni 250 000 eiro gadā, taču pieprasītajās atskaitēs Garkalnes dome izdevumus sīkās neatšifrē. Garkalnes novadā šādu noteikumu par finansējuma piešķiršanu individuāliem sportistiem, sporta klubiem, biedrībām neesot, līdz ar to deputāti brīvi var lemt, kam un cik piešķirt finansējumu vai arī atteikt finansējumu, balstoties tikai uz saviem ieskatiem.

Pietiek.com min, ka finansējumu saņem zirgu sports, ar kuru nodarbojas ZZS deputāts M. Ežmalis un arī zirgaudzētājs E.Treibergs – dažāda apjoma finansējumu Treibergs saņēmis gan pats, gan savā saimniecībā dibinātajam JSK Kriķi, kuram Lauku atbalsta dienesta piešķirtajā finansējumā divos ES projektos līdzfinansējumu ir segusi Garkalnes novada dome.

Medijs vēsta, ka Garkalnes dome piešķir arī līdzekļus sacensībām Garkalnes novada kauss konkūrā, kur piešķir 3500 eiro, un Pierīgas pašvaldību kauss konkūrā – 3500 eiro, bet jau kuro gadu notiekot vienas sacensības.

Jau vēstīts, E.Treibergs Latvijā ir visai skandaloza persona, kurai nereti tiek pārmesta arī saistība ar zirgu, kas saņemti par subsīdijām, tirdzniecības shēmām.

Visu rakstu lasīt šeit.