Vitauts, Smuidra, Smuidris |Otrdiena 20. Februāris 2018
Sadaļa: Home » Dienas ziņa » Lems par naudas balvām par izciliem sasniegumiem sportā
  • LetaDEAC

Lems par naudas balvām par izciliem sasniegumiem sportā 

28.novembrī, plkst.15 Ministru kabinetā Nacionālā sporta padome lems par naudas balvām par izciliem sasniegumiem sportā 2013.gada nogalē un 2014.gadā.

Kā aģentūru LETA informēja Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāve Laura Zaharova, kopumā saņemti 138 pieteikumi naudas balvām par izciliem sasniegumiem sportā no 32 sporta veidu federācijām.

Sēdē notiks arī padomes priekšsēdētāja vietnieka vēlēšanas, kā arī tiks izskatīti jautājumi saistībā ar valsts kapitālsabiedrību ziedojumu sadali sporta nozares attīstībai un citi.

Šī būs pirmā padomes sēde pēc jaunās valdības un sporta padomes sastāva apstiprināšanas, tādēļ sēdē notiks Latvijas Nacionālās sporta padomes priekšsēdētāja vietnieka vēlēšanas.

Sporta padome lems par VAS “Latvijas Valsts meži” 2014.gadā plānoto ziedojumu divu miljonu eiro apmērā sadali starp biedrībām “Latvijas Sporta federāciju padome”, “Latvijas Olimpiskā komiteja”, “Latvijas Komandu sporta spēļu asociācija”, “Latvijas Paralimpiskā komiteja” un “Latvijas Sporta izglītības iestāžu direktoru padome” (Jaunatnes sporta fondu) sporta nozares attīstības veicināšanai.

Sēdes darba kārtībā iekļauts jautājums arī par 2015.gada Eiropas čempionāta finālturnīra basketbolā vīriešiem grupas turnīra sarīkošanu Latvijā, FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posma organizēšanu Latvijā 2016.-2020.gadā, Latvijas Futbola federācijas stadionu un futbola laukumu infrastruktūras attīstības programmu un saņemtajiem sporta federāciju pieteikumiem Eiropas un pasaules čempionātu sarīkošanai Latvijā 2015.gadā.

Materiāls tapis sadarbībā ar LETA

Foto: J.Bērziņš-Soms

Līdzīgi raksti:REKLĀMA