Alvīne |Sestdiena 16. Decembris 2017
Sadaļa: Home » LATVIJĀ » Zirgu īpašniece Linda Sudāre uzdāvina jātniecei Kristīnei Baradovskai zirgu
  • LetaDEAC

Zirgu īpašniece Linda Sudāre uzdāvina jātniecei Kristīnei Baradovskai zirgu 

Amatieru klases (1 grupa) jātniece Linda Sudāre elittesport.lv apstiprināja faktu, ka šonedēļ uzdāvinājusi savu septiņgadīgo zirgu Gongs (t.Grand Libero, m.t.Guido) Kristīnei Baradovskai, kura ar šo zirgu nu jau gadu startē gan starptautiskajās, gan nacionālajās sacensībās.

Pirms kāda laika Gongu iegādājās SIA “Līksna V”, kuru pārstāv arī Sudāre, no zirgaudzētāja un Lietuvas Jātnieku federācijas prezidenta Gedimina Gutkauska, lai ar to varētu startēt amatieru sacensībās, taču zirga temperaments un raksturs drīz prasīja profesionālāku pieeju.

Kā atzīst Linda Sudāre, Gongs ir izteikts viena jātnieka zirgs, jutīgs, un viņa uzticība ir jāiekaro ilgākā laika periodā. Kristīnei tas esot veiksmīgi izdevies, un Gongs pavisam ātri kļuvis par mīļzirdziņu. Uzzinot, ka zirgs tiek pārdots, Kristīne ļoti pārdzīvojusi.

k_baradovska

Attēlā: K.Baradovska (no kreisās) un L.Sudāre

Lai arī Ziemassvētki ir tālu, īpašnieki tomēr nolēma atteikties no savām finansiālajām ambīcijām un uzdāvināt zirgu Kristīnei pret viņas solījumu, ka zirgam nekā netrūks, un viss viņa dzīvē arī turpmāk būs vairāk nekā brīnišķīgi.

Kā jūtas dāvinātāji? Lieliski, jo “ir lietas, ko nevar nopirkt par naudu….”, tā Sudāre.

kristine_baradovska

Attēlā: K.Baradovska

Jau ziņots, ka Linda Sudāre ir vairāku zirgu īpašniece. Aizvadītajos gados amatieru klases jātnices zirgus ir strādājuši Andis Vārna un Ģirts Bricis. Šobrīd sportiste trenējas Agneses Kukaines stallī Vīkuļos.

Foto: no L.Sudāres personīgā arhīva

Līdzīgi raksti:REKLĀMA