Marijai Birjukovai un Kristapam Neretniekam godalgas Spānijā

Svētdien, 13.novembrī, Spānijā (Valensia) noslēdzās vairāku nedēļu garais starptautiskais turnīrs konkūrā. No Latvijas šeit startēja divi jātnieki – Marija Birjukova un Kristaps Neretnieks.

Neretnieks ar sešgadīgo Baccaratzz pirmajā dienā 125cm distanci veica bez soda punktiem, kas visiem nekļūdīgajiem pāriem ļāva ierindoties pirmajā pozīcijā. Otrajā dienā sešgadīgo zirgu konkurencē (130 cm maršrutā) Kristaps Neretnieks izcīnīja 2.vietu ar zirgu Dynamo un 3.vietu ar Centrino.

Piektdien jātniekam 7.vieta ar zirgu La Cross distancē ar 140 cm augstiem šķēršļiem, savukārt, 125 cm maršrutā ar Cornet’s Spirit 5.vieta.

Sestdiena:

Latvijaspārstāve Marija Birjukova 125 cm maršrurtā arzirgu Cisano de Nyze Z ierindojās 8.vietā, bet Neretnieks ar zirgu Christmass 2 izcīnīja uzvaru distancē ar 135 cm augstiem šķēršļiem.

Svētdien, galvenajā 145 cm Grand Prix maršrutā Neretniekam ar For Fun 8 soda punkti un 36.vieta, bet Marija Birjukova 125 cm maršrutā ar Cisano de Nyze Z atkal ierindojās 8.pozīcijā.