Markuss Roberts Vasiļjevs izmanto JJS Turnīra kopvērtējumā izcīnīto balvu – ceļojumu uz Vīni

Vasaras sezonā Jaunajā Jātnieku skolā (JJS) Inčukalnā trīs posmos norisinājās Vanilla Travel turnīrs šķēršļu pārvarēšanā, kurā sportisti krāja punktus 5 konkurencēs: jātnieki ar I un II grupas ponijiem; jātnieki līdz 16 gadu vecumam; jātnieki ar zirgiem līdz 5 gadu vecumam; jātnieki līdz 25 gadu vecumam; labākais JJS jātnieks 2017. gada sezonā.

Poniju konkurencē kopvērtējuma uzvarētājam bija paredzēta vērienīga balva no ģenerālsponsora Vanilla Travel – ceļojums uz Vīni.

Šogad par poniju konkurences uzvarētāju kļuva 12 gadus jaunais Markuss Roberts Vasiļjevs no jāšanas sporta kluba Mustangs. Markusa tēvam Aleksandram Vasiļjevam pieder zirgu stallis Valmieras rajonā un Vasiļjevu ģimene nodarbojas ar sporta zirgu audzēšanu.

Kā elittesport.lv pavēstīja Markuss, jaunais sportists ir ļoti apmierināts ar izcīnīto balvu, kuru esot tikko izmantojis. Vīnē Markuss bijis pirmo reizi. Kopā ar tēvu, mazais sportists apmeklējis gan dažādus muzejus, gan pasaulē slaveno Lipicas zirgu šovu, gan vērojis gaismas festivālu, kas līdzinājies mūsu Staro Rīga.

Par saviem konkurentiem cīņā par balvu, Markuss saka tikai to labāko. Pēc viņa vārdiem, sportists nedrīkst baidīties no stipriem konkurentiem, jo tieši viņi palīdzot radīt sacensību azartu.