Eleonora, Ariadne |Trešdiena 21. Februāris 2018
Sadaļa: Home » Sadarbības partneri » Mūziķis Lauris Reiniks
  • LetaDEAC

Mūziķis Lauris Reiniks 

delux.jpg

Rīgas jāšanas sporta klubs RJSK “SPORT DE LUX” (saīsinājumā – RJSK “SPORT DE LUX”) ir dibināts 2009.gadā. Prestižais sporta klubs veicina dažādu jāšanas sporta disciplīnu attstību Latvijā, rūpējas par Latvijas starptautiskā prestiža celšanu jāšanas sportā un popularizē šo eleganto sporta veidu Latvijas iedzīvotāju vidū, kā arī organizē nacionāla un starptautiska mēroga sacensības.

SPORTISKIE SASNIEGUMI

2010.gads RJSK “SPORT DE LUX” biedriem ir bijis īpaši veiksmīgs.

forcers - Copy.jpg

Kluba vadošais sportists Ģirts Bricis ar zirgu Kongo ir izcīnījis prestižo 2010 Latvijas Republikas čempiona titulu šķēršļu pārvarēšanas disciplīnā. Sportists ir arī 2004. un 2007. gada LR čempions jāšanas sportā un 2006. gada Pasaules čempionāta jaunzirgiem finālists.

Ģirts Bricis šajā gadā ir arī ieguvis Latvijā vēl nebijušu vienā sezonā konkūra disciplīnā izcīnīto uzvaru skaitu – jātnieks ir uzvarējis 2010 LR Ziemas čempionāta kopvērtējumu ne tikai senioru, bet arī jaunzirgu konkurencē, uzvarējis 2010 LJF kausa piecu posmu kopvērtējumu, kas risinājās visas sacensību sezonas garumā, gan senioru, gan jaunzirgu konkurencē un izcīnījis vēl vairākas citas uzvaras.

grand_prix.jpg

Sportists 2010.gadā vienīgais no Latvijas jātniekiem ir uzvarējis starptautisko sacensību Grand Prix maršrutā. Sacensības notika Ruilā š.g. maijā. Papildu tam, Ģirts Bricis izcīnīja uzvaru 2010 Baltijas valstu kausa (Baltic Riders Tour) kopvērtējumā jaunzirgiem un saņēma bronzas godalgu senioru konkurencē.

 

Kristīne Egle ir RJSK “SPORT DE LUX” vadošā jātniece jauno jātnieku konkurencē.

kristine_egle.jpg

Kristīne Egle ar zirgu Roils ir kļuvusi par 2010 Latvijas Republikas čempioni jauno jātnieku konkurencē.

Sportiste šogad ir izcīnījusi godpilno otro vietu 2010 LR Ziemas čempionāta kopvērtējumā un otro vietu 2010 LJF kausa piecu posmu kopvērtējumā. 2010 Baltijas valstu kausa kopvērtējumā (Baltic Riders Tour) jātniece ierindojās trešajā vietā.

Bērnu (līdz 16 g.v.) grupā šogad labu sniegumu ir uzrādījusi Krista Kristiāna Alksne, izcīnot otro vietu 2010 LJF kausa piecu posmu kopvērtējumā.

kristiana.jpg

CITAS AKTIVITĀTES

RJSK “Sport De Lux” šogad ir piedalījies divu starptautiska līmeņa sacensību organizēšanā.

prezidents_csi2 - Copy.jpg

Kluba prezidente Kate Ansone ir 2010.gada Pasaules kausa posma konkūrā (CSI2W-Riga 2010) preses dienesta vadītāja. Sacensības notika jūlijā sporta centrā “Kleisti”. Tās apmeklēja Latvijas valsts prezidents Valdis Zatlers, Izglītības un zinātnes ministre Tatjana Koķe un Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs. Pasaules kausu klātienē vēroja rekordliels līdzjutēju skaits. Skatītājus ar priekšnesumiem izklaidēja grupa “Astro’n'out” un mūziķis Lauris Reiniks.

RJSK “SPORT DE LUX” sacensībām ir izveidojis oficiālo mājas lapu: www.worldcupriga.com

2010.gadā RJSK “Sport De Lux” piedalījās Baltijas kausa (Baltic Riders Tour 2010) Latvijas posma organizēšanā Inčukalnā (K.Ansone ir arī šo sacensību preses dienesta vadītāja). Sacensībās piedalījās Baltijas valstu jātnieki, bet skatītājiem par prieku uzstājās dziedātājs Normunds Rutulis.

IMG_7217.jpg

 

2010.gada 15.augustā Babītes pagastā RJSK “SPORT DE LUX” rīkoja kluba pirmās oficiālās (ieskaites) sacensības šķēršu pārvarēšanā, kas noritēja vairāk nekā veiksmīgi. Klubs lepojas ar 197 dalībnieku startiem vienā dienā! Pateicoties daudzajiem startiem, sacensības beidzās krietnā tumsā. Vistālākais sacensību viesis bija ieradies no Japānas (restorāna SOHO īpašnieks), lai kļūtu par SPORT DE LUX kausa atbalstītāju.

RJSK “SPORT DE LUX” biedrs Lauris Reiniks ne tikai veiksmīgi muzicē, bet arī regulāri atrod laiku jāšanai, reiz pat uzvarot sacensībās, kā arī atbalsta labdarības projektus. Dziedātājs, kopā ar kluba balto vilku Džesiku, piedalījās labdarības akcijā “Eņģeļi pār Latviju”, aicinot ziedot slimajiem bērniem.

Copy of dz3.JPGLR_albums - Copy.jpg

Šovasar Lauris Reiniks zirga Lamberta mugurā uzstājās Pasaules kausa posmā jāšanas sportā Rīgā, bet rudenī izdeva savu solo albumu “Es skrienu!”.

www.laurisreiniks.lv

 

BIEDRI

Visus RJSK “SPORT DE LUX” biedrus vieno kopīga iezīme – mīlestība pret zirgiem un dabu. Kluba aktīvie biedri ir Latvijā pazīstami sportisti, kuri sasnieguši ievērojamus rezultātus ne tikai nacionālajā līmenī, bet arī starptautiskajā arēnā. ”SPORT DE LX” biedru vidū ir arī bērni un jaunieši. Goda biedri ir Latvijā zināmi un populāri cilvēki – aktieri, ārsti, dziedātāji, uzņēmēji, skolotāji u.c. Kluba Īpašie biedri ir SPORT DE LUX finansiālie atbalstītāji.

SADARBĪBA

RJSK “SPORT DE LUX” sadarbojas ar līdzīgiem sporta klubiem Igaunijā, Lietuvā, Somijā, Krievijā un Vācijā. Kluba biedri regulāri apmeklē dažādus pieredzes apmaiņas seminārus, kā arī starptautiskās sacensības citviet Eiropā. Tāpat klubs sadarbojas ar dažādiem uzņēmumiem, valsts un pašvaldību organizācijām, sporta organizācijām u.c.

MĒRĶI

“SPORT DE LUX” atbalsta jāšanas sporta attīstību Latvijā, jo tikai kopīgiem spēkiem ir iespājams celt šī sporta veida līmeni mūsu valstī, kā arī spodrināt Latvijas tēlu starptautiskajā arēnā. Īpašu vērību klubs pievērš jauniešu un bērnu attīstībai un fiziskajai izglītībai.

KONTAKTI

“SPORT DE LUX” prezidente – Kate Ansone

Mob.tālr. +371 29491870

e-pasts: katean@inbox.lv

Līdzīgi raksti:

Komentēt

Komentēšana pieejama tikai pēc autorizācijas.REKLĀMA