Eleonora, Ariadne |Trešdiena 21. Februāris 2018
Sadaļa: Home » LATVIJĀ » Neretnieka darba devēji ģeopolitiskās situācijas dēļ Lasvegasā neļauj startēt ar viņu zirgiem
  • LetaDEAC

Neretnieka darba devēji ģeopolitiskās situācijas dēļ Lasvegasā neļauj startēt ar viņu zirgiem 

Jau ziņots, šodien Lasvegasā, ASV, sākas Pasaules kausa finālsacensības konkūrā, kurās piedalās divi Latvijas pārstāvji – pasaules ranga 106.vietā esošais Kristaps Neretnieks un 246.pozīcijā atrodošais Andis Vārna.

Kamēr pašmāju zirgaudzētāji un sportistu draugi publiski priecājas par jātnieku dalību sacensībās ASV, ”Latvijas Avīze” vēstī, ka mūsu vadošais konkūrists Kristaps Neretnieks finālā ir spiests piedalīties ar savu personīgo zirgu, mazpieredzējušo ķēvi Romanee Cece nevis ar pamatzirgiem Conte Bellini un Caramsin. Šo zirgu saimnieki, Krievijas pilsoņi, atsaucoties uz ģeopolitisko situāciju, esot aizlieguši Neretniekam ar tiem startēt ASV.

Pasaules kausa fināla debitants Andis Vārna teju desmit gadus centies kvalificēties finālsacensībām, līdz šogad tas viņam beidzot ir izdevies ar astoņgadīgo Latvijā dzimušo ķēvi KS Coradina (ciltsraksti), kurā gan rit vācu, nīderlandiešu un citu šķirņu asinis.

Kā K.Neretnieks informēja mediju Sportacentrs.com, viņš domā, ka pirmās kvalifikācijas maršruti latviešiem Lasvegasā tomēr būšot pa spēkam.

Avots: Latvijas Avīze, Sportacentrs.com

Līdzīgi raksti:REKLĀMA