Neretnieks Parīzē aizvadījis pieczvaigžņu turnīru: Rezultāti

Latvijas konkūra jātnieks Kristaps Neretnieks šajā nedēļā sacentās pieczvaigžņu turnīrā Parīzē, sestdien ar zirgu Moon Ray izcīnot 6.vietu ātruma maršrutā ar 150 cm augstiem šķēršļiem. Piektdien 145 cm distancē ar šo zirgu sportists izstājās, savukārt, galvenajā CSI5 Grand Prix maršrutā pāris nepiedalījās.

Tikmēr ar zirgu For Fun Neretnieks piektdien 150 cm augstu distanci veica bez soda punktiem, ierindojoties 15.vietā, bet sestdienas Džokera maršrutā, iegūstot 60 gratifikācijas punktus, palika astoņpadsmitais. Turnīra noslēdzošajā dienā Neretnieks ar For Fun divu fāžu maršrutā (150 cm) ar vienu gāztu šķērsli otrajā fāzē un atpaliekot no līdera, beļģa Vilma Fermaijera par desmit sekundēm, palika divdesmitajā pozīcijā.

Saut Hermes organizētās sacensības Parīzē ir viens no krāšņākajiem iekštelpu turnīriem Eiropā, kas notiek Grand Palais izstāžu hallē zem stikla kupola.

Pašlaik Kristaps Neretnieks pēc vairāku gadu pārtraukuma ir kvalificējies Pasaules kausa finālam, kas notiks aprīļa vidū Francijā.

Neretnieks līdz šim ir veiksmīgākais Latvijas konkūrists, kurš guvis lielākus panākumus pasaules mērogā, startējot trīs PK finālos – 2013.gadā Gēteborgā ar Conte Bellini iegūta 21.vieta, ar Conte Bellini 2014.gadā Lionā izcīnīta 19.pozīcija, bet 2015.gadā ar Romanie Cece pēc pirmās kvalifikācijas dienas sportists neturpināja cīņu par vietu PK kopvērtējumā, taču startēja Las Vegas Grand Prix maršrutā un palika divpadsmitais.

Neretnieks ir arī vienīgais Latvijas jātnieks, kurš spējis iekļūt pasaules spēcīgāko jātnieku reitinga Longiness Ranking septiņdesmitniekā, bet šobrīd tajā atrodas 465 vietā.

Sacensību rezultāti: http://results.scgvisual.com/2018/hermes/

exposition rentree 2017 hermes leïla menchari grand palais paris

Attēlu rezultāti vaicājumam “hermes grand palais”

Foto: vogue.fr, grandpalais.fr