Krišs, Ksenija, Eglons |Trešdiena 24. Janvāris 2018
Sadaļa: Home » LATVIJĀ » No šodienas var pieteikties “Ēnu dienai”
  • LetaDEAC

No šodienas var pieteikties “Ēnu dienai” 

No šodienas līdz 30.janvārim skolēni var pieteikties dalībai šā gada “Ēnu dienai”, aģentūru LETA informēja “Junior Achievement – Young Enterprise Latvija” (“JA-YE Latvija”) mārketinga vadītāja Sintija Lase.

Savukārt līdz 5.februārim uzņēmumiem būs jāapstiprina izvēlētās “ēnas”. Uzņēmumi var reģistrētiues šeit: http://enudiena.fixcms.lv/registracija-uznemumiem 

Ēnu dienas akcijā par darbinieka “ēnu” var kļūt ikviens 1.-12.klases skolēns.

“Lēmums par profesijas izvēli, kas ir viens no nopietnākajiem lēmumiem dzīvē, ir jāpieņem rūpīgi pārdomāts. Ēnu diena ir unikāla iespēja saņemt pieredzi par profesiju vai uzņēmumu, kas ir jūsu “sapņu darbs”. Vienlaikus varat pārbaudīt, cik pamatoti ir mīti un stereotipi par šo darbu. Savukārt uzņēmumiem tā ir iespēja parādīt savas labās lietas,” uzsver “Swedbank” valdes loceklis un Uzņēmumu apkalpošanas pārvaldes vadītājs Daniils Ruļovs.

Biznesa izglītības biedrība “JA-YE Latvija” “Ēnu dienu” organizē jau divpadsmito gadu. Pērn “Ēnu dienai” reģistrējās 423 uzņēmumi, piedāvājot kopumā 4899 ēnošanas vakances. Savukārt uz tām kopumā pieteicās 10 171 skolēns.

Materiāls tapis sadarbībā ar LETA

Līdzīgi raksti:REKLĀMA