Notikusi šī gada pirmā LJF konkūra padomes sēde

Ceturtdien, 11.janvārī, sporta centrā Kleisti notika 2018.gada jāšanas sporta sezonas pirmā konkūra padomes sēde, kurā tika spriests par aktualitātēm konkūra attīstībā, kā arī sagatavots Nolikums LJF Ziemas čempionātam, kas paredzēts četros posmos. No jaunievēlētās LJF valdes sēdē piedalījās četri biedri – LJF prezidents A.Blaus, L.Biteniece, D.Līvmanis un J.Mežnieks.

A.Blaus sanāksmes dalībniekus informēja par LJF plāniem veikt strukturālas izmaiņas, lai optimizētu un uzlabotu organizācijas darba kvalitāti. Ar vienprātīgu padomes locekļu atbalstu šogad konkursa Gada labākais jātnieks sarkanie un melnie reitinga punkti tiks nomainīti pret citu punktu skaitīšanas sistēmu. Izmaiņas skars ne tikai seniorus, bet arī citas konkurences.

Padomes sēdē tika ierosināts vismaz divreiz gadā rīkot reģionālas sapulces, kā arī organizēt reģionos dažādus seminārus un apmācības, piemēram tiesnešiem, treneriem, jātniekiem un potenciālajiem sacensību organiztoriem. LJF prezidents A.Blaus solīja atbalstu tieši sacensību rīkotājiem.

Nākamā konkūra padomes sēde paredzēta pēc LJF Ziemas čempionāta konkūrā.

Avots: LJF