Grieta, Strauta |Otrdiena 23. Janvāris 2018
Sadaļa: Home » Dienas ziņa » Olga Šellere Zirga gadu sagaida jaunajā stallī: FOTO
  • LetaDEAC

Olga Šellere Zirga gadu sagaida jaunajā stallī: FOTO 

Gadu mijas priekšvakarā elittesport.lv viesojās Baldonē, kur svinīgi tika atklāts amatieru klases sportistes un Riharda Snikus treneres Olgas Šelleres jaunais stallis.

telfas5

Stallī ir vietas 20 zirgiem. Ēka, trīs gadu garumā, celta par Šelleru ģimenes privātajiem līdzekļiem, neizmantojot Eiropas atbalsta fondus. Sākumā tika ielikti pamati, pievienots ūdensvads un ievilkta elektrība, bet otrajā kārtā uzcelta pati būve.

olga_telfas

Kā jūtas saimnieki, sagaidot Jauno gadu jaunā stallī, stāsta Olga Šellere: “Sapni par jaunu stalli loloju jau sen. Šo ēku uzcēlām pamazām, par saviem līdzekļiem. Man ļoti palīdzēja vīrs. Šobrīd jau esam iejutušies, zirgi jūtas daudz labāk nekā iepriekš, paši esam laimīgi. Kad treniņi beidzas, cilvēki labprāt vēl uzkavējas un nemaz nevēlas doties prom. Darba nav kļuvis mazāk, bet ir palicis vieglāk to veikt. Arī Rihardam ir vieglāk zirgu saseglot, jo koridori ir plaši, seglu telpa liela.”

telfas3

Jaunajā stallī ir daudz vairāk vietas zirgiem un jātniekiem. Treniņu laukums un aploki ir krietni sausāki, nekā tie, kas blakus vecajam stallim.

telfas4

Jātniekiem nav tālu jāiet ar inventāru līdz zirgam, nu viss atrodas zem viena jumta.

telfas2

Stalli svinīgi atklāj Olgas meita, konkūriste Anna Šellere.

 

telfas1

Galvenais darītājs staļļa celtniecībā – Olgas dzīvesbiedrs Laimons. Tā kā Laimons strādā darbā, kas nav saistīts ar zirgiem, viņam arī nekad agrāk nav bijis savs zirgs. Par izmaiņām šajā jautājumā parūpējās Olga, uzdāvinot vīram sacīkšu zirgu Lavanderu.

 

telfas6

Svinīgā zirgu atvešana uz jauno stalli.

 

rihards_telfas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Līdzīgi raksti:REKLĀMA