Krišs, Ksenija, Eglons |Trešdiena 24. Janvāris 2018
Sadaļa: Home » PASAULĒ » Olimpiskā čempione Šarlote Dužardina samierinās ar domu, ka Valegro tiek tirgots
  • LetaDEAC

Olimpiskā čempione Šarlote Dužardina samierinās ar domu, ka Valegro tiek tirgots 

Angliete Šarlote Dužardina ir šī brīža pasaulē labākā iejādniece, un zirgs Valegro (KWPN šķirne), pēc zelta medaļas izcīnīšanas Londonā, pamatoti ir atzīts par pasaules labāko iejādes zirgu, liekot pat lēnām aizmirst slaveno ērzeli Totilas.

Diemžēl Valegro tiek tirgots un jātniecei ar šo faktu ir jāsamierinās. Kā atzīst sportiste, to neesot viegli izdarīt. Dužardina stāsta, ka pēc uzvaras Olimpiskajās spēlēs, viņiem nepārtraukti sekojot prese. Cilvēki vēl joprojām sajūsminoties par Valegro. Jātniece saka, ka tieši Valegro “smadzenes” padarot viņu īpašu. Viņš labprāt strādā un nepretojas. Šim zirgam patīkot būt uzmanības centrā, ka cilvēko to vēro un apbrīno.

Pēc uzvaras Londonā, britu komandai pa Temzu ar jahtu bija brauciens un svinības. Uzvara izmainīja britu skatu uz iejādi. Ja daudziem līdz tam nebija pat nojausmas, kas ir šī disciplīna, tad šobrīd jau lielākā daļa Lielbritānijas iedzīvotāju pazīst visu britu iejādes komandu.

Intervijās Dužardina atzīst, ka ļoti daudz strādā un ilgojas pēc brīvdienām. Vairākas reizes nedēļā pēc jāšanas treniņiem viņa dodas arī uz sporta zāli, tādēļ neatliekot laika pat iepirkties, ko sportiste ļoti vēlētos. Neskatoties uz laika trūkumu un faktu, ka Valegro tiek tirgots, Dužardinas dzīves moto ir – Izbaudīt katru mirkli!

Olimpiskais kjūrs 2012

Foto: ekrānšāviņš

Līdzīgi raksti:REKLĀMA