Alma, Annemarija |Svētdiena 25. Februāris 2018
Sadaļa: Home » Dienas ziņa » OZOLI EKO Karstvīna kauss 2012: NOLIKUMS
  • LetaDEAC

OZOLI EKO Karstvīna kauss 2012: NOLIKUMS 

NOLIKUMS

OZOLI EKO KARSTVĪNA KAUSS 2012”

TRENIŅSACENSĪBAS KONKŪRĀ

LAIKS UN VIETA:

29.12.2012., Babītes novads, Ozoli Eko stallis, Liepājas šosejas 7ais kilometrs, manēža.

SĀKUMS: Plkst.12:00.

DALĪBNIEKI:

Sacensībās var piedalīties ikviens, kuram ir vēlme , prasme un iespēja startēt attiecīgajās shēmās un maršrutos. Ikviens var startēt gan ar zirgu, gan ar poniju.

DRESS CODE:

Svētku noskaņas radīšanai, dalībnieki drīkst startēt “svētku”, sacensību vai karnevāla tērpos. Bērniem  drošības vestes ir obligātas. Visiem dalībniekiem jāstartē aizsargķiverēs. Līdzjutējiem un viesiem – siltas drēbes.

MĒRĶIS:

Popularizēt jāšanas sportu.  Jaungada sagaidīšanas svētku ieskaņās jauki un jautri pavadīt brīvdienu kolēģu, draugu un ģimenes lokā.

ORGANIZATORI: SIA Ozoli EKO, JSK Sport De Lux

Maršrutlicējs: Ģirts Bricis

Tiesnese: Kate Ansone

Sekretāre: Gundega Krīgere

LĪDZI JĀŅEM:

Labu garastāvokli, mammas, tētus, omes, opjus, citus līdzjutējus. Cienastu sev un citiem viesiem. Siltas drēbes, siltu tēju, siltus dzērienus u.c.

SACENSĪBU PROGRAMMA:

Maršruts Nr.1 – vadības shēma soļu un rikšu gaitā (dalībnieks tiek vests pie rokas, uz zemes būs arī škēršļu kārtiņas). Starta nauda – 3.00 LVL. Godalgotie  sportisti (atkarībā no dalībnieku skaita) tiek apbalvoti ar dāvanām un diplomiem, un viņu zirgi ar rozetēm.

Maršruts Nr.2 –  vadības shēma soļu, rikšu un lēkšu gaitā (uz zemes būs arī škēršļu kārtiņas). Starta nauda – 3.00 LVL. Godalgotie  sportisti (atkarībā no dalībnieku skaita) tiek apbalvoti ar dāvanām un diplomiem, un viņu zirgi ar rozetēm.

Maršruts Nr.3 – 50 cm; Art.238.2.1. Starta nauda – 5.00 LVL. Godalgotie  sportisti (atkarībā no dalībnieku skaita) tiek apbalvoti ar dāvanām un diplomiem, un viņu zirgi ar rozetēm.

Maršruts Nr.4 – 80 cm; Art.238.2.1. Starta nauda – 5.00 LVL. Godalgotie  sportisti (atkarībā no dalībnieku skaita) tiek apbalvoti ar dāvanām un diplomiem, un viņu zirgi ar rozetēm.

Maršruts Nr.5 – 100 cm; Art.238.2.1. Starta nauda – 5.00 LVL. Godalgotie  sportisti (atkarībā no dalībnieku skaita) tiek apbalvoti ar dāvanām un diplomiem, un viņu zirgi ar rozetēm.

Maršruts Nr.6 – Grand Prix – 110 cm; Art.238.2.2. (ar pārlekšanu)

Starta nauda – 5.00 LVL. Godalgotie  sportisti (atkarībā no dalībnieku skaita) tiek apbalvoti ar dāvanām un diplomiem, un viņu zirgi ar rozetēm. Uzvarētājs saņem kausu ar karstvīnu (ja uzvarētājam vēl nav 18 gadi, tad karsto sulu).

PIETEIKUMI:

Vēlams pieteikties līdz 27.decembrim, lai varētu paredzēt dāvanu sagādāšanu godalgotajiem sportistiem. Pieteikties: katean@inbox.lv vai +371 29491870 (Kate)

Ja kādam dalībniekam ir vēlme, būs iespēja startēt arī 120cm augstā maršrutā.

Katrs dalībnieks pats uzņemas atbildību par sevi un savu zirgu sacensību laikā.

Līdzīgi raksti:REKLĀMA