Alma, Annemarija |Svētdiena 25. Februāris 2018
Sadaļa: Home » Dienas ziņa » Pieccīņnieks Čerkovskis kvalificējas Pasaules kausa izcīņas posma finālsacensībām
  • LetaDEAC

Latvijas sportists Deniss Čerkovskis ceturtdien kvalificējās Brazīlijā notiekošā Pasaules kausa izcīņas modernajā pieccīņā otrā posma finālsacensībām.

Savā pusfināla grupā Čerkovskis izcīnīja dalītu pirmo vietu, iekrājot 4376 punktus. Jāizceļ gan, ka vēl pieciem dalībniekiem bija identisks rezultāts.

Sākotnēji Čerkovskis paukošanā sasniedza trešo labāko rezultātu savā grupā, bet peldēšanā viņš bija 28.ātrākais, kas gan netraucēja saglabāt augstu vietu kopvērtējumā. Savukārt apvienotajā skriešanas un šaušanas disciplīnā Latvijas sportists uzrādīja 11.rezultātu.

Finālā iekļuva katras grupas 18 labākie sportisti.

Jau ziņots, ka trešdien notikušajās kvalifikācijas sacensībās Jeļena Rubļevska savā pusfināla grupā bija sestā, arī sasniedzot finālu.

Pagājušā gada Londonas olimpiskajās spēlēs Rubļevska izcīnīja astoto vietu, bet Čerkovskis ierindojās 19.pozīcijā.

Tikmēr Pasaules kausa pirmajā posmā pirms mēneša Rubļevska izcīnīja 14.vietu, bet Čerkovskis ierindojās 20.pozīcijā. Savukārt stafetes sacensībās Latvijas komandai bija ceturtā vieta.