PK posmā Rīgā uzvar igaunis Reins Pils

Sporta centrā „Kleisti” 30. jūlijā noslēdzās Pasaules kausa izcīņas Centrāleiropas zonas posms jāšanas sportā šķēršļu pārvarēšanā. Uzvaru galvenajā, PK maršrutā izcīnīja igaunis Reins Pils.

Sacensību galvenais maršruts – “Grand Prix Rīga” – bija ar 140 līdz 160 cm augstiem šķēršļiem un vienu pārlēkšanu uz laiku. No 25 sportiskajiem pāriem tikai četri pamatdistanci beidza bez soda punktiem. Otrajā vietā ierindojās viņa komandas biedrs Urmass Rāgs ar Ibelle van de Grote Haart – 0/43,69. Trešais bija Krievijas sportists Aleksandrs Beļekovs ar Chapter – 0/46,06.

Igaunijas sportists Reins Pills Latvijas PK posmā uzvarējis jau 1996., 1999. un 2007. gadā. Viņš saka: “Šī ir mana ceturtā uzvara Rīgas posmā, un esmu ļoti priecīgs par to, jo mans desmitgadīgais zirgs pirmoreiz lēca šādu augstumu, un izdevās uzvarēt, – šī bija mana diena, kad veicās. Jau 43 gadus darbojos ar zirgiem (Reinam ir 56 gadi – red.), un varu šo darbu ar prieku turpināt. Nākamais lielākais mērķis, – ar citu zirgu jau sacensībās Polijā esmu saņēmis kvalifikācijas punktus nākamā gada Pasaules spēlēs ASV, un ceru tur piedalīties.”

Avots: LJF