Polis Skržičinskis gatavojas lielajam Pasaules kausa finālam konkūrā

Tiesības piedalīties 2015/2016 sezonas Pasaules kausa finālā konkūrā izcīna sportisti no 10 līgām. Šogad Gēteborgā finālā (23.-28.marts) piedalīsies 42 jātnieki, kuri iepriekš izpildījuši kvalifikāciju.

Centrāleiropas zonas Ziemeļu līga sacenšas kopā ar Centrāleiropas zonas Dienvidu līgu. Saskaņā ar FEI noteikumiem, uz lielo finālu no Centrāleiropas zonas tiek trīs jātnieki.

CE zonas fināls notika Varšavā no 25.- 28.februārim. Par zonas labākajiem kļuva sekojošie jātnieki:

1. Jarosław Skrzyczyński (attēlā no kreisās) – Polija (Ziemeļu līga)

2. Michael Kazmierczak (attēlā no labās) – Polija

Finał PŚ w skokach 2016

3. Mariann Hugyecz – Ungārija (Dienvidu līga)

Rezervists jeb 4.vietas ieguvējs zonā ir krievs Aleksandrs Beļehovs (Ziemeļu līga). FEI noteikumi paredz, ka ceturtais drīkst braukt uz finālu, ja kāds no pirmajiem trim atsakās.

“Uz Gēteborgu ņemšu trīs zirgus. PK finālā startēšu ar Crazy Quick, bet ar abiem pārējiem zirgiem piedalīšos 145 cm maršrutos. PK finālam es kvalificējos jau trešo reizi. Starts Gēteborgā būs mana otrā dalība šajā prestižajā pasākumā. Protams, katrs sportists vēlas uzvarēt Pasaules kausa finālā, taču esmu reālists. Gēteborgā nebūs viegli pretendēt uz augstām vietām vai uzvarēt. Taču varu apsolīt, ka darīšu visu, kas manos spēkos, lai Polijas fani varētu ar mani lepoties,” tā Skržičinskis.

Avots, foto: Swiatkoni